Neden turk5.com’a Firmanızı Eklemelisiniz?

8 Mart 2016 Reklam & Tanıtım

1. Arama motorlarında kolayca bulunun. (SEO)
turk5.com firmaların ve ürünlerin internette arandığında kolay bir şekilde bulunmasını sağlayan bir firma rehberidir. Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorları sitemizi düzenli olarak ziyaret ederek sitemizdeki bilgileri çekmektedir. SEO uzmanlarımız firma kayıtlarınızı optimize ederek arama motorlarında ilk sayfada çıkmanızı ve müşteri potansiyelinizi arttırmanızı hedeflemektedir. turk5.com’a firmanızı ekleyerek hem online ortamda firma ve ürünlerinizin tanıtımını yapar, hem de sitenizin kelime bazlı seo çalışmasını yaptırmış olursunuz.

2. Dünya genelinde yüzbinlere ulaşın.
Sadece Türkiye’nin değil dünyanın dört bir yanında yaşayan Türk Toplumunun en etkili Firma Rehberi ve Tanıtım Sitesi olan turk5.com, her gün hızla artan ziyaretçi kitlesi ile yüzbinlere ulaşmaktadır.

3. Resimli ve videolu tanıtım.
Daha etkili bir tanıtım için, firmanızı ve ürünlerinizi tanıtan resimlerinizi, imaj videolarınızı ve firma logonuzu firma profilinize ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmeleri için coğrafi konumunuzu Google Maps üzerinde gösterme imkanı da sunuyoruz.

4. Sosyal Medyada paylaşım.
turk5.com’a kaydettiğiniz şirketleriniz binlerce takipçisi olan Facebook, Tweeter, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızda yayınlanır.

5. Ücretsiz.
Ve bu sunduğumuz hizmetlerden “Ücretsiz Firma Ekle” paketini seçerek yararlanabilirsiniz!
 

 


[Anket] Hangi hizmetlerimiz için sitemizi ziyaret ediyorsunuz?

Tercihleriniz bizim için değerli!

Anketimize katılın ve bize yön verin!