OOO DE-PA

OOO DE-PA

улица Инженерная 19, Brest, Beyaz Rusya

1985 yılında kurulan firmamız plastik kalıp üretimi yaparak, elektrik malzemeleri, aydınlatma ürünleri, ve diğer birçok alanda hizmet vermektedir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan uzman kadromuz zor beğenen müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla yerine getirerek sürekli kalite ve güvenin olduğu bir çalışma ortamındadır.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin doğru belirlenmesi isabetli karar ve planlama, tasarımdan üretime bütün aşamaların kontrol ve denetimi ile kaliteli ve ekonomik çözümlerin minimum zamanda üretilmesi sağlanmaktadır. Bizimle çalışmak siz değerli müşterilerimize zaman , kalite ve güvence kazandıracağını taahhüt ediyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz
İnsana ve kültürel değerlere ve çevreye önem veren güçlü bir şirket olarak ;yenilikçi ,aklın ve bilimin ışığında kaliteli işler üreten ve “Gelecek Kuşaklara Kalıcı Eserler Bırakan” bir şirket olmaktır.Bu temelden inançtan yola çıkan de-pa,15 yıllık bir süreçte ev ve iş yeri tipi elektrik malzemeleri ve aksesuarları.

İhracatımız Hakkında
Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden De-Pa, Türk elektrik malzemeleri sektöründe “İhracat Lideri” olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve De-Pa markası ile tamamı yerli üretim olan ürünlerini başarılı ile sunmaktadır.

De-Pa, 1999’lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satış ve pazarlama stratejileri sayesinde yurtdışında tanınan ve tercih edilen markalardan bir marka haline gelmiştir.

Rusya gibi büyük ve önemli pazarda kendine haklı bir yer bulan De-Pa bir Türk markası olarak dünyanın global markalarına karşı büyük bir başarı ile mücadele etmekte ve Türk markaları içerisinde pazar liderliğini korumaktadır.
Temsil ettiği değerlerin önemini ve gücünü iyi bilen De-Pa, markasını bir Türk markası olarak bulunduğu her yerde gururla tanıtmaktadır.

Sosyal Sorumluluk
De-Pa tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder. Bu çerçevede, şirket faaliyetlerini ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerine bakarak sorumluluk anlayışı içinde yönetir.

Kalite Politikamız
Sektöründe öncü, Müşteri beklentilerini her şeyin önünde tutan, Büyüme odaklı yatırımlar yapan, Tüm çalışanlarının gelişimini sağlayacak şekilde eğitimlerine önem veren ve bireysel katkılarını arttıran.

–RU–

ООО «ДЕ-ПА» реализует электротехническую и светотехническую продукцию.

Общество с ограниченной ответственностью «ДЕ-ПА» является офицальным представителем «DE-PA ELECTRIC», являющееся одним из ведущих производителей электротоваров в Турции, и реализует электротехническую и светотехническую продукцию:

– выключатели, розетки, разветвители, вилки, удлинители, электропатроны, боксы под автоматы, коробки монтажные и др.;
– светильники: офисные, промышленные, уличные, прожекторы и др.;
– кабель-каналы;
– хомуты пластиковые;
– шкафы распределительные, щиты, ящики, корпуса металлические и пластиковые и др.

Предприятие является импортером Турецкого производителя DE-PA ELECTRIC (первым официальном поставщиком) и поставляет продукцию в Республику Беларусь. Для большей заинтересованности Вами в приобретении продукции разработана гибкая система формирования цен.

Взаимовыгодное сотрудничество с нами позволит Вам расширить линейку товаров и спектр оказываемых услуг. Можем отгружать под Вашим брендом, полуфабрикатом, можем готовыми к продаже!!! Мы заинтересованы в открытии новых представительств и точек продаж на всей территории Беларусии.

Мы рады будем с Вами сотрудничать.

С уважением и надеждой на взаимовыгодное сотрудничество,
Эльдар Ганбаров

Контакты:
Тел/Факс: (375 162) 455611 Офис
Моб: (375 33) 305 7733 Директор
Моб: (375 33) 365 7733 Зам.директор
Моб: (90 546) 202 7733 Турция WhatsApp / Viber
Skype:rusturkeygroup
E-mail:info@de-pa.by
E-mail:erdal@de-pa.com.tr
Web: www.de-pa.com.tr
www.de-pa.by/

ООО “ДЕ-ПА”
УНП 291477952
224024. г. Брест, ул. Инженерная 19-1 (Здание Белимпортторга) Беларусь.


Google Maps

By loading the map, you agree to Google's privacy policy.
Learn more

Load map

Please login to post a comment.