Ücretsiz Firma Ekle Paketimizde Neler Sunuyoruz?

Platformumuza ücretsiz üye olarak firmanızı ekleyin ve aşağıdaki özellikleri hemen kullanmaya başlayın!

Ücretsiz Üye Ol veya Giriş Yap

Resim & Logo Ekleme

Eklediğiniz kurumsal logo, ürün ve imaj fotoğraflarınızı firma tanıtım sayfanızda yayınlıyoruz. Firma ve ürün kayıtlarınıza göze hoş gelen görseller ekleyerek daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Video Ekleme

İnsanların %55’i çevrimiçi bir ürün ya da hizmeti satın almadan önce videosunu izliyor. Firma ve ürün kayıtlarınıza YouTube ve Vimeo videolarınızı ekleyerek daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dijital Kartvizit (QR Kod)

Firmanızı ekledikten sonra şirketinize özel tanıtım sayfanızda özel QR Kodlu dijital kartvizitiniz otomatik oluşturuyoruz. Artık ziyaretçilerimiz akıllı telefonlardaki herhangi bir QR Kod okuyucu kullanılarak tüm iletişim bilgilerinizi (firma ismi, telefon, adres, web sitesi vs.) tek bir hamle ile cep telefonlarına kayıt edebilecek.

Çalışma Saatleri

Firmanızın veya kurumunuzun açılış - kapanış saatlerini firma profilinize ekleyebilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Böylece potansiyel müşterileriniz bu bilgiye kolayca ulaşır.

Sosyal Medya

Firmanızın Sosyal Medya hesaplarını, turk5 firma profiliniz ile ilişkilendirebilirsiniz. Böylece Sosyal Medya’da sizi takip etmek isteyen ziyaretçilerimiz sizi kolayca bulabilir.

Google Harita

Firmanızı eklerken girdiginiz adres, Google Haritada üzerinde firmanızın konumu olarak otomatik işaretlenir. Müşterileriniz kolayca Google Harita sayesinde adresinize ulaşırlar. Böylece yol tarif etme derdinden kurtulursunuz.

Ziyaretçi Sayacı

Kaç kişi firma tanıtım sayfanızı ziyaret etmiş? Firma eklemenizin size olan getirisini nedir? Gibi sorulara cevap bulabilmeniz için ziyaretçi trafiği istatistiklerini size anlık sunuyoruz.

Müşteri Yorumları & Puanlama

Müşterileriniz firmanız hakkında yorum bırakabilir ve yıldız puanlama sistemi sayesinde puanlayabilir. Topladığınız yıldızlar ve yorumlar, yeni müşteriler edinmenizi sağlar. (Art niyetli ve kötülemek amaçlı yorumları sistemimiz kolaylıkla tespit edebilmektedir.)

Anlık Mesajlaşma

Üyelerimiz üye paneli üzerinden veya firma & ürün sayfalarındaki "Mesaj Gönder" butonunu kullanarak kendi aralarında mesajlaşabilirler. turk5 platformu üzerinden yeni bir mesaj aldığınızda, size bilgilendirme emaili gönderilir. "Üye Alanım" sayfanızdaki "Mesajlarım" kısmından tüm mesajlarınızı okuyabilirsiniz.

SEO

SEO uzmanlarımız firma tanıtım sayfanızın arama motorları tarafından indekslenmesi ve üst sıralara çıkması için çalışma yapar. Bu firmanızın bilinirliğini arttırmaya yardımcı olurken insanların sizi daha hızlı bulmasını da sağlar.

Uluslararası Tanıtım

Dış pazarları hedefleyen bir şirketseniz tüm dünyadan potansiyel müşterilere ulaşmak için firma ve ürün kayıtlarınıza ayrıca İngilizce ve Almanca tanıtım yazısı ekleyebilirsiniz.

Size Özel Üye Alanı⁣

Size özel üye panelinden üyelik bilgilerinizi ve firma kayıtlarınızı istediğiniz zaman kolayca güncelleyebilirsiniz. Dikkatinizi çeken üyeleri, firmaları ve ürünleri favorilerinize ekleyerek takibe alabilirsiniz.

Forumlar⁣

turk5 Sektörel Forumlar'da iş fikirlerinizi, ticari konularınızı ve ilanlarınızı paylaşabilir, üyelerimizle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ülke Forumları ise her konuda gurbetteki Türklerin buluşma noktası!

SSL Güvenlik Sistemi⁣

turk5 platformu, SSL şifreleme sistemiyle bilgilerinizi koruma altına almaktadır. Hassas bilgileriniz, şifreniz, mesajlarınız ve kişisel bilgileriniz güvenli bir şifreli hat üzerinden aktarılır. Firmanızı güvenle ekleyebilirsiniz.

Mobil Cihazlara Uyumlu⁣

turk5.com'un mobil uyumlu ve tüm ekran boyutlarına duyarlı (responsive) tasarımı sayesinde dilediğiniz yerden laptop, bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonlarınız ile sistemimizi sorunsuz kullanabilirsiniz.