Firma Ekle

Platformumuza firma eklemek ÜCRETSİZDİR. Firma ekleme işlemi sırasında üyelik de oluşturulmaktadır.


Ücretsiz Firma Ekle

Ücretsiz
  • 10 Resim
  • 3 Adet Sektör
  • Dijital Kartvizit (QR Kod)
  • Ziyaretçi Sayacı
  • Google Harita
  • Ürün Ekleme
  • Forumlar
  • Mesajlaşma
  • SEO + Sosyal Medya Paylaşımları

 turk5.com: Yeni müşterilere ulaşmanın en kısa yolu!
Ücretsiz Firma Ekle Paketimizde Neler Sunuyoruz?

Resim Ekleme & Slayt Gösterisi

Eklediğiniz kurumsal logo, ürün ve imaj fotoğraflarınızı slayt gösterisi şeklinde firma tanıtım sayfanızda yayınlıyoruz. Ayrıca PDF formatındaki firma ve ürün tanıtım dökümanlarınızı da ekleyebilirsiniz.


Dijital Kartvizit (QR Kod)

Firmanızı ekledikten sonra şirketinize özel tanıtım sayfanızda özel QR Kodlu dijital kartvizitiniz otomatik oluşturuyoruz. Artık ziyaretçileriniz akıllı telefonlardaki herhangi bir QR Kod okuyucu kullanılarak tüm iletişim bilgilerinizi (firma ismi, telefon, adres, web sitesi vs. ) tek bir hamle ile cep telefonlarına kayıt edebilecek.


Ziyaretçi Sayacı

Kaç kişi firma tanıtım sayfanızı ziyaret etmiş? Firma eklemenizin size olan getirisini nedir? Gibi sorulara cevap bulabilmeniz için ziyaretçi trafiği istatistiklerini size anlık olarak sunuyoruz.


Google Harita (Google Maps)

Firmanızı eklerken girdiginiz adres, Google Haritada üzerinde firmanızın konumu olarak otomatik işaretlenir. Müşterileriniz kolayca Google Harita sayesinde adresinize ulaşırlar. Böylece yol tarif etme derdinden kurtulursunuz.


SEO & Sosyal Medya Paylaşımları

SEO uzmalarımız firma tanıtım sayfanızın Google'da üst sıralara çıkması için çalışma yapar ve binlerce takipçisi olan Facebook, Google+, Tweeter, Pinterest gibi sosyal medya hesaplarımızda firmanız ve ürünleriniz yayınlanır.


Size Özel Üye Alanı

Size özel üye alanı ve yönetici sayfası sayesinde üyelik bilgilerinizi, firma ve ürün kayıtlarınızı istediğiniz zaman değiştirme/düzenleme, mesajlarınızı okuma/cevaplama ve daha birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


Mesajlaşma

Üyelerimiz üye paneli üzerinden veya firma sayfalarındaki "Firma ile İletişime Geçin" butonunu kullanarak kendi aralarında mesajlaşabilirler. turk5 platformu üzerinden yeni bir mesaj aldığınızda, size bilgilendirme emaili gönderilir. "Üye Alanım" sayfanızdaki "Mesajlarım" kısmından tüm mesajlarınızı okuyabilir ve cevap verebilirsiniz.


Forumlar

turk5 Sektörel Forumlar'da İş Fikirlerinizi, Ticari Konularınızı ve Seri İlanlarınızı paylaşabilir, üyelerimizle fikir alişverişinde bulunabilirsiniz. Ülke Forumları ise her konuda Gurbetteki Türklerin Buluşma Noktası! Bilgi Paylaşıldıkça Çoğalır...


Fuarlar

Üyelerimiz, yurtiçinde veya yurtdışında katılımcı oldukları fuarları bize bildirdikleri taktirde, sitemizdeki o fuarların tanıtım sayfalarında, üyelerimizin logolarını ve salon/stand bilgilerini yayınlıyoruz. Böylece potansiyel müşterileriniz ve iş ortaklarınız standınzı fuarlarda kolayca bulabilecekler.


Ürün Ekleme

Ürün Ekle fonksiyonumuz sayesinde artık rehberimize fiyatlarıyla birlikte ürün ve hizmetlerinizi ekleyebilir, dünyanın dört bir tarafından binlerce ziyaretçi kitlemize ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Ürün Ekleme Paketlerimiz ile ilgili bilgilere "Üye Alanım" sayfanızdan ulaşabilirsiniz.


Youtube Videosu Ekleme

Youtube videosu eklemek icin Youtube a yüklediğiniz firma tanıtım videonuzun linkini Youtube adres satırından kopyalayıp (örnek: https://www.youtube.com/watch?v=***********) firma açıklama kısmına yapıştırmanız yeterli. Sistemimiz otomatik olarak Youtube videonuzu algılayıp firma tanıtım sayfanızda yayınlayacaktır.


Müşteri Yorumları & Puanlama

Müşterileriniz fırmanız hakkında yorum bırakabilir ve yıldız puanlama sistemi sayesinde puanlayabilir. Topladığınız yıldızlar ve yorumlar, yeni müşteriler edinmenizi sağlar. (Kötülemek amaçlı ve art niyetli yorumları sistemimiz kolaylıkla tespit edebilmektedir.)


SSL Güvenlik Sistemi

turk5 platformu, 128 bit SSL şifreleme sistemiyle bilgilerinizi koruma altına almaktadır. Hassas bilgileriniz, şifreniz, mesajlarınız ve ödeme ile ilgili kişisel bilgileriniz güvenli bir şifreli hat üzerinden aktarılır. Firmanızı güvenle ekleyebilirsiniz.


Mobil Uyumlu

turk5.com güncel yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelen akıllı telefonlar ve tüm ekran boyutlarına duyarlı (responsive) tasarımı sayesinde dilediğiniz yerden (laptop, bilgisayar, tablet ve akıllı cep telefonlarınız ile) sistemimizi sorunsuz kullanabilirsiniz.


Destek

Her türlü sorularınızı cevaplamak ve size daha iyi hizmet vermek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Hizmetlerimizle ile ilgili teknik destek taleplerinizi, sorularınızı ve önerilerinizi iletişim formu'nu kullanarak bize iletebilirsiniz. Ayrıca, turk5 Forumlar'da hem üyelerimizden hem de admin'lerimizden yardım alabilirsiniz.