Tuana Kozmetik Ürünleri

Tuana Kozmetik Ürünleri

Meridyen Plaza Merter
1,122 views

2005 Yılında İstanbul’da kurulmuş bir aile şirketidir. Nobren, Nobren Life ve Rabarba isimlerinde üç farklı markası ile hizmet vermektedir.

Nobren Parfüm olarak amacımız olağanüstü satış ekibimiz ve her zaman sizlere yardımcı olmaya hazır özverili müşteri destek ünitelerimizle sizleri beklentilerinizin ve ihtiyaçlarınızın acısından fazlasıyla memnun edecek parfümler yaratmaktadır.

Tuana Kozmetik, üretimini yüksek kimya mühendislerinin kontrolleri altında profesyonel teknik kadrosu ile Sağlık Bakanlığı’nın koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Nobren Parfüm, üretiminde kullanmış olduğu hammaddelerin dünya genelinde kendini ispatlamış ve IFRA (international Fragrance Association) ve RIFM (Research Institute for Fragrance Materials) standartlarını uygun hammaddelerle çalışmaktadır.Hammaddelerimizin bir çoğu başta Fransa,Almanya,ve İngiltere’den temin etmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Müşterilerimize değer vererek, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli parfümleri çok iyi servis imkanları ile sunmak, yenilikçi ve değişik ürünler yaratarak konumumuzu uluslar arası piyasalardaki mevcut gelişimlerin önünde sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ

Yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarda üretebilmek ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlamaktadır.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin istekleri ve hayalleri biçimlendirilmiş, yüksek standartlarda ürünler yaratmak ve müşterilerimize çarpıcı bir hizmet anlayışı sunmaktır.

KALİTE ve DEVAMLILIĞI

Kalite kontrol departmanımız üretim ve aktif kontrol takımlarımızla birlikte çalışarak müşterilerimize gönderilen bütün parfümlerin bizden standartlara uygunluğunu kontrol etmektedir.

Müşterilerimizle aramızda var olan sıcak ve devamlı iletişim sonucu olarak onlardan kazandığımız geri bildirimler sayesinde oluşabilecek en ufak hatalardan başlayarak problemlerin önüne geçilmekte ve ürünlerimiz kalitesinin her zaman yüksek bir düzeyde kalmasını sağlamaktadır.

Yaratılıcık ve yeniliklere açık olmak başarılı ve kaliteli parfümler üretmenin en temel yapı taşlarıdır.

TENİNİZİ KALİTEYLE BULUŞTURAN ÖNCÜ MARKA !!!

TÜRKİYE

Yeni mağaza konsept dekoru ile bayilik almak için aşağıdaki numaralardan detaylı bilgi alabilirsiniz..

Hafta içi mesai saatleri içinde saat 09:00 – 18:00 arası 0212 481 80 44 – 0212 481 50 77 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Çağrı Hattı : 0549 746 66 03
nobrenparfum@hotmail.com
www.nobrenparfum.com – www.nobrenlife.com www.rabarbaparfum.com

ALMANYA DİSTRİBÜTÖRÜ

Sıddık DEMİR

DEMİRO PARFÜM GSM : +49 (0) 174 181 1028
Köniqstr. 48 47051 Duisburg Forum
www.nobrenparfum.de

BELÇİKA ve HOLLANDA DİSTRİBÜTÖRÜ

Refik KAYA – Volkan KAYA

Gsm : +32 486 93 98 58 – +31 6 14 29 37 05
Koolmijnlaan 146/1 3550 Zolder – Belgium
www.nobrenparfum.be – www.nobrenparfum.nl


Google Maps

By loading the map, you agree to Google's privacy policy.
Learn more

Load map

Please login to post a comment.