Üyelerimizden Yorumlar

Dünyaya açılan yeni penceremiz

Dünyaya açılan yeni penceremiz

Tebrikler dünyaya açılan yeni penceremiz oldunuz!

İşimi geliştirmek, yeni iş ortakları ile buluşmak adına platformunuzun fayda sağlayacağını ve tanıtımımızı yapacağını düşünüyorum.

Ekibinize başarılar diliyorum.

Kemal Çevik

Süper Rehber …

Süper Rehber ...

Diğer bir çok rehberden farklı dolu içerik ve kaliteli bir hizmet anlayışları var. Her türlü sorunuza anında cevap alabildiğiniz, firmanızı hem online hem satış alanlarında öne çıkartacak içeriğe sahip. Kendilerini tebrik ederim.

Oğuzhan Sarıcı

Başarılı ve Yararlı Hizmet!

Başarılı ve Yararlı Hizmet!

Hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeyen yararlı ve dünyaya sesimizi duyuran nadir rehber sitelerin en iyisi diyebiliceğim. Firma rehberi olması yanında ticaret alanında farklı farklı firmaların ve tüketicilerin buluşma noktası olmuş turk5.com. Buradan ilk başta Adnan Bey’e ve yönetici arkadaşlara şükranlarımı sunmak istiyorum. İşlerinizde başarılarınız daim olsun.

Ercan Yapı

Tebrik Ediyorum

tabak-consulting

Sayin Yetkililer, Sizi canı gönülden tebrik ediyorum. Teşekkürlerimi sunarım.

Polonya’dan sevgiler, selamlar …

A.Galip Tabak

Başarılı bir çalışma!

Başarılı bir çalışma!

DEIK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) üyesi biri olarak bu tür faaliyetlerin devamı ve desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Başarılı bir çalışma!

Erhan Akarsu

Başarılı …

Başarılı ...

Gerçekten kullanıcıya değer veren başarılı bir ekip. Henüz çalışmamış olsam da şu an çalışma üzerinde planlamayı yapıyoruz ve arkadaşlar ilgili. Herkese tavsiye ederim.

Selim Enes Erdoğan
TeknoBeta

Sık Kullanılanlar’a hemen ekledim

Sık Kullanılanlar'a hemen ekledim

%100 Türk yapımı olup bu kadar profesyonel bir ticaret platformumuzun olması oldukça gurur verici. turk5.com’u ilk ziyaret ettiğim andan itibaren Sık Kullanılanlar’ımda yerini aldı. Firma eklemek sadece bir-iki dakikamızı aldı. Bu kaliteli hizmet için turk5 kurucularına teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun!

E. Karadeniz

Profesyonel & Etkili

Profesyonel & Etkili

Denediğimiz birçok reklam modellerinden fayda sağlamazken, turk5.com’daki firma profilimiz ve banner reklamımızla doğru hedef kitleye ulaşarak yurtiçi ve yurtdışından güzel iş imkanları elde ettik. Başarılı çalışmalarınız için teşekkür eder, işbirliğimizin devamını dileriz.

İ. Karataş

Vizyoner bir bakış açınız var …

Vizyoner bir bakış açınız var ...

Harika düşünmüşsünüz, turk5.com her gün girilesi bir site haline gelidi. Bu başarılı platform için sizi tebrik etmek lazım. Dünya çapında güzel bir kitleye ulaşmışsınız. Gelecekte de bu gidişatın devam etmesi dileklerimle başarılarınızın devamını diliyorum.

E. K. Yüksek

Çok Etkileyici

Çok Etkileyici

turk5 şu ana kadar gördüğüm en iyi hizmete sahip firma rehberi. Üstelik dünya genelinde türk firmalarına hitap etmeleri çok etkileyici. turk5.com’da banner reklam da veriyoruz ve aldığımız geri dönüşümden son derece memnunuz. Tavsiye ederim.

E. Sağlam

Çok Memnunum …

Çok Memnunum ...

Mükemmel bir site, başarılarınızın devamını dilerim. Yaklaşık bir senedir üyeyim ve çok menmunum.

B. Sivri

Birlikten Kuvvet Doğar

Birlikten Kuvvet Doğar

Alanında çığır açacağına inandığım turk5 platformunu oluşturanları kutluyorum. Tüm dünyadaki türk firmaları için ortaya çok güzel bir sinerji, işbirliği ve birlikte çalışma imkanı çıkarmışlar. Başarılarınızın devamını diliyorum.

S. Çıkrıkçı

Süpersiniz Teşekkürler …

Süpersiniz Teşekkürler ...

Hakkını vererek yapılan bir iş. Sizinle çalışmaktan onur duydum.

Başarılarınızın devamını dilerim.

Yüksel Çiftci

Özgün ve Kaliteli

Turk5, güzel bir hizmete imza atmış. Özgün ve kaliteli hizmetiyle rakiplerinden farklı bir konuma sahip. Turk5 ekibi sayesinde müşteri ve kullanıcı kazandık. Turk5 ekibine teşekkürü borç biliyor, ekibin yolunun açık olmasını umuyorum. İyi bir çalışma, kaliteli ekip ve özgün hizmet birleşince turk5 gibi bir ekip oluyor. Çok teşekkür ederim.

Muhammed Aslan

SEO ve dahası

SEO ve dahası

turk5 platformu ve ekibi ile tanıştıktan sonra, turk5.com online pazarlama stratejimizin çok önemli bir bileşeni haline geldi.
turk5 seo uzmanları ile birlikte yaptığımız çalışmalar neticesinde güzel bir ivme kazandık. Darısı sizin başınıza.

S. Dönüm

Yeni müşteriler kazanma

Yeni müşteriler kazanma

turk5 platformu sayesinde web sitemizin ziyaretçi trafiğini arttırmakla kalmadık, bunun yanında farklı ülkedeki türk firmaları ile direkt irtibat kurup yeni müşteriler kazandık. turk5 ekibine böyle bir hizmet sundukları için teşekkür ederim.

E. Taş

Gayet başarılı

Gayet başarılı

Gayet başarılı bir sistem. Firmamızı eklerken ciddi bir beklenti içerisinde değildik ancak beklediğimizin çok daha üstünde karşılık görüyoruz. Firmamızı eklememizin dışında ücretsiz reklam vermiş gibi hissediyoruz. Turk5 ekibine katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Şiddetle tavsiye ederiz. Sizde sitenizi hiç zaman kaybetmeden ekleyin. Sürekli ücretsiz reklamlarınız yayınlansın…

Engince Toplu SMS

Harika düşünülmüş

Harika düşünülmüş

Harika düşünülmüş bir proje. turk5 sayesinde, pek çok firmaya ulaşmak artık çok kolay. Emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyoruz. Aradığımız firmanın, yerini, bilgilerini, site adresini ve diğer detaylarını yayınlayarak çok güzel iş çıkarmışlar. Başarılarınızın devamını diliyorum. Projemizi düşünmeden buraya ekledik. Eminiz ki turk5 sayesinde çok kişiye ulaşacak.

S.Plus

Çok Memnunuz

cmt-isi-market

Biz Cmt Isı Market olarak turk5.com’da yer almaktan çok memnunuz.

Teşekkür ederiz.

C. Ünal

turk5 kalitesi

turk5 kalitesi

Türkiye’de bir çok firma rehberi mevcut. Ancak bunlar içinde kaliteli olanları bir elin parmağını geçmez. turk5.com ise kaliteli sitelerden bir tanesi. Hem kendi kalitesi hemde sizin firmanızın itibarını yükseltmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu nedenle şirketinizi eklemeniz size iyi bir geri dönüş sağlayacaktır. Teşekkürler.

Salih Ortu

Tebrikler …

Tüm sektörlerin ihtiyacını karşılayan bir web sitesi. Bu anlamda çok başarılı bir platform olmuş. Tebrikler …

Gökhan Gaddar
Osmanbey Endustriyel Makina

Başarı

Başarı

Ticarette ne kadar geniş bir ağ’a sahipseniz o kadar başarılısınızdır. Sitenizin de bu başarının bir kapısı olacağını düşünüyor tebrik ediyorum.

İyi çalışmalar dileğiyle.

İsmail Özkan

Ismail Özkan

Tam aradığım gibi

Tam aradığım gibi

Tam aradığım gibi bir firma rehberi! İlk defa bize lazım olan herşeyi birarada bulduk. Bulunduğumuz bölgedeki türk vatandaşlarımıza ulaşıp firmamızı tanıtmanın yanında forum bölümünde potansiyel müşterilerimizin sorularını da cevaplama imkanı buluyoruz. Tüm turk5 ekibine teşekkürlerimi iletmek istiyorum, iyiki varsınız …

S. Yalçın

Harika bir firmasınız

ak-orucoglu-yayinlari

turk5.com’a canı gönülden teşekkür ederim. Gerçekten çok harika bir firmasınız.

Başarılarınızın devamını dilerim …

M. Eyyübi