Yardım / SSS

Bizlere sıkça yönelttiğiniz soruları sizler için derledik.

turk5 dünyadaki türk şirketleri bir araya getirerek ticari ilişkilerini geliştirmek ve çeşitli ülkelerde türk şirketleri arayanlara kaynak olmak amacıyla kurulmuş bir firma rehberidir.

turk5’in diğer firma rehberlerinden en büyük farkı, sadece Türkiye’de değil, dünya üzerindeki tüm türk şirketlerini bir araya getiren kapsamlı bir ticaret platformu olması. Kısa sürede turk5, hem yurtiçi hem de yurtdışında yaşayan Türk toplumunun en etkili Firma Tanıtım Sitesi olup, yüzbinlere ulaşmayı başarmıştır.

Ayrıca üyelerimize sektörel forumlar bölümünde (turk5.com/forum) yeni konular paylaşabilme ve ticari fikir alışverişinde bulunabilme imkanı sağlamaktayız.

turk5.com, move2media tarafından geliştirilen, dünya çapında geniş firma veritabanına sahip, hızlı ve pratik firma arama motorudur. turk5.com güçlü teknolojik alt yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli teknolojiye yatırım yaparak daha iyi hizmet verebilmek için kendini geliştirmektedir.

Sadece sahibi Türk olan veya Türk ortaklı şirketler ve hizmetler yer alabilir.

Türkiye'de ve dünyada her gün hızla artan geniş ziyaretçi kitlemize firmanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Ürünlerinizin & firmanızın fotoğraf/logo ve videolarını da ekleyerek daha etkili bir tanıtım yapma imkanı sunuyoruz. Dilediğiniz zaman eklediğiniz firma görsellerinizi ve bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

SEO uzmanlarımız firma kayıtlarınızı optimize ederek sürekli arama motoru optimizasyonu yapmaktadır. Böylelikle internette daha kolay bulunur ve yeni müşterilere daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Sistemin son derece basit olması, gereksiz detaylarla oyalanmadan hızlı ve kolay bir biçimde ihtiyacınız olan konuyla ilgili firmaya ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

turk5.com tüm cihazlara duyarlı (responsive) olarak çalışmaktadır. (Masaüstü & dizüstü bilgisayar, tablet, IOS ve Android tabanlı akıllı telefonlar)

Aradığınız şirket, ürün veya hizmeti daha hızlı ve kolay bulabilmeniz için, arama/filtreleme fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

Arama kutucuğunda, Anahtar Kelime ve/veya Sektör ve/veya Ülke bazında arama yaparak ihtiyacınız olan konuyla ilgili size en yakın türk firmalarını bulabilirsiniz.