+90 312 2586351

Kızılırmak Mh., Ufuk Üniversitesi Caddesi No:3, 06830 Ankara/Ankara, Türkiye1e1 Danışmanlık; Türkiye’ye belirli bir iş için gelen yabancılara çalışma ve ikamet izni alınması konularında danışmanlık hizmeti veren bir şirkettir.

1e1 Danışmanlık’ın kuruluş amacı yabancıların çalışma izinleri konusunda hızlı, etkili ve profesyonel hizmetler sunmaktır.

Hizmetlerinde her zaman kalite ve süreklilik ilkesi ile çalışan 1e1 Danışmanlık, sektöre getirdiği yeni bakış açısı ve çalışma yöntemi ile doğrudan yabancılar ile irtibata geçerek işveren ve yabancıların sadece projelerine odaklanmalarını sağlar.

1e1 Danışmanlık Türkiye’de iş yapmayı düşünen bütün yabancı şirketlerin kuruluş öncesi ve sonrası tüm bürokratik işlemleri ile ilgili hizmet verebilecek, konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.
1e1 Danışmanlık küresel dünyanın en stratejik bölgelerinden biri olan Türkiye’ye gelen yabancı yatırımcılara en pratik ve en hızlı çözüm yollarını sunar. Sorunlarına akılcı çözümler getirerek bürokratik işlemlerle vakit kaybını en aza indirir.

Yabancı personel çalışma ve ikamet izinleri konularında talebiniz olması durumunda firmanıza destek vermeye hazırız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 2586351
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 347 km
AdresKızılırmak Mh., Ufuk Üniversitesi Caddesi No:3, 06830 Ankara/Ankara, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.