3B Bilgi Teknolojileri

3B Bilgi Teknolojileri

Meşrutiyet Mh., Karanfil Sokak 5-13, 06810 Ankara/Ankara, Türkiye

3B Bilgi Teknolojileri (TASARISOFT.NET); Bilişim ve telekomünikasyon ihtiyaçlarında yenilikçi felsefesi ile, bulunduğu sektörde, 15 yılı aşan tecrübe ve birikimlerini müşterilerine sunmak ve desteğini vermek amacı ile Erdal ÖZKÖK tarafından 2011 yılında Ankara’da kurulmuştur. 3B Bilgi Teknolojileri müşterilerinin ihtiyaç duydukları malzeme ve hizmetleri, hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılarken, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmuştur. Anahtar teslimi projelerde üreten firmamız, uzman satış ve teknik ekibimizle satış ve satış sonrası uzaktan erişim veya yerinde bakım ve onarım hizmetleride vermektedir.

3B Bilgi Teknolojileri, Bilişim ve telekomünikasyon ürünlerinin sarf ve teknik malzemeleri, Wimax uygulamları, Wi-Fi uygulamaları, Radio Link uygulamaları, RF planlama ve projelendirilmesi, PDA, El Terminal ürün ve uygulamaları, mobilize araç uygulama ve çözümleri, Askeri-İdari ve Kurumsal uygulma ve çözümlerinin survey, montaj, devreye alma, teknik destek, bakım ve onarım ve yedek malzeme tedarik etme hizmetlerini vermektedir.

3B Bilgi Teknolojileri, Uygun ve pratik çözümlerimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak satış ve satış sonrası teknik destek, danışmanlık, projelendirme ve çözüm üretme hizmetleri ile maliyetleri en düşük seviyeye indirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

3B Bilgi Teknolojileri, 2015 yılında yapmış olduğu projeler, RF projeleri, Sanallaştırma Projeleri vb. proje tasarımlarına dayanarak TASARISOFT.NET markasını oluşturmuştur.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.