A Consultancy & Training | Pazarlama ve Marka Danışmanlığı
tren

A Consultancy & Training | Pazarlama ve Marka Danışmanlığı

185 W Green Rd, St Ann's, London N15 5EA, Birleşik Krallık

Markalaşma, Kurumsal tasarım, Metin yazarlığı, Sosyal medya ve İçerik üretimi gibi yaratıcı ve stratejik hizmetler sunan Brand-A Consultancy & Training, Türk ve yabancı firmalara ihtiyaçları olan markalaşma ve pazarlama hizmetini vermek için kuruldu.

Firma direktörü ve kurucusu Ilker Bayar, uzun yıllar uluslararası lüks ve moda markaları ve büyük Türk perakende firmalarında tasarım ve yönetim alanlarında çalıştı.

Çin’in Qingdao şehrinde, Binhai Üniversitesi’nde 4 yıl Pazarlama, Halkla İlişkiler ve Uluslararası Yönetim gibi iş dünyasına yönelik dersler verdikten sonra 2021 yılında Birleşik Krallığa yerleşerek Londra’da kendi şirketini kurdu.

Eğitim hayatında, yabancı diller ve iş dünyası üzerine odaklanan, Bilkent Muhasebe bölümü ve IFA Paris Lüks Marka Yönetimi MBA programlarından mezun oldu. İleri seviyede İngilizce ve Fransızca, ve orta seviyede Çince konuşan kurucumuz iş hayatında pek çok farklı ülkeyi ziyaret edip farklı kültürlerle çalışma fırsatı buldu.

Markaların görsel ve yazılı dili, marka estetiği ve pazarlama iletişimi üstünde çalışarak marka değerini yükseltmek için yaratıcılık ve stratejiyi kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.