+90 262 373 25 52

D 130 Karayolu Üzeri Sahil Mah. No:23 Başiskele Kocaeli


a-teknik.png

Şirketimiz, 1998 yılında mekanik bakım işlemlerini yapmak üzere İzmit’te hizmete açıldı. 2000 yılından itibaren, Dalgakıran Kompresörleri’nin Kocaeli Bölgesi Satış Yetkili Bakım Servisliği’ ne başlanmış olup, 2004 yılında da Aydın Trafo Kompresörleri’nin Yetkili Bakım Servisliği’ni üstlendi.
1999 – 2002 yılları arasında Lever Elida A.Ş. müteahhitlik vasfı ile hizmet verildi, içerik olarak pnömatik sistemlerin bakım ve onarım hizmetleri verilmiştir. 2007 yılında ise Köseköy Sanayi Sitesi’ndeki işletmemizde pnömatik, bakım ve malzeme satışında, güleryüzlü, profesyonel ve deneyimli uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmekte.

Kompresör, tekstil, otomotiv, elektrik-elektronik, enerji, denizcilik, tersanecilik, konfeksiyon, ilaç ve kimya sanayi, makine, araştırma-geliştirme, sağlık gibi birçok değişik sektörde kullanılan bir makinedir. Hemen hemen tüm sektörlerde, kompresörün en önemli sermaye mallarından biri olduğu söylemek abartı olmayacaktır.

Misyonumuz
Kalite, Rekabeti en üst düzeye çıkartarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sizler adına üretmek ve geliştirmektir.

Misyonumuz
Kalitemizin gücü ile Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak marka değerimizi arttırmak ve kurumsallaşmayı sağlamaktır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 262 373 25 52
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKocaeli
Mesafe: 86 km
Adres D 130 Karayolu Üzeri Sahil Mah. No:23 Başiskele Kocaeli
Sektör
Anahtar Kelimeler