+90 284 212 40 01

İstasyon, Talat Paşa Cd. 47-3 A, 22100 Edirne Merkez/Edirne, TürkiyeAdalılar Makina Doğalgaz Sistemleri, Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., 20 yıldan bu güne, başta Edirne olmak üzere tüm Trakya Bölgesi ve civar illere dünyanın en büyük markalarının yetkili servisliğini yapmakta, tarım aletleri, bahçe ve el aletleri, temizlik ekipmanları konularında da müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Adalılar Makina, yıllar boyu edinmiş olduğu tecrübeden ve müşterilerinden cesaret alarak 2010 yılında da Adalılar Makina Market’i hizmete açmıştır.

Kalitesinden ödün vermeden, sürekli kendini yenileme ve geliştirme anlayışıyla faaliyet gösteren Adalılar Makina, üstün hizmet anlayışı ve tecrübeli personelleri ile şirketin değerini her geçen gün arttırmaktadır.

İşlevsel, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan, yıllar önce çizdiği çizgide istikrarlı bir şekilde ilerleyen ve her geçen gün büyüyen Adalılar Makina, profesyonel servis hizmeti, dünyaca ünlü markaların garantili makina teçhizatlarıyla sektörün standartlarına ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir.

Adalılar Makina Yetkili Servislikler ve Adalılar Makina Market, uzman teknik ve idari kadrosu, deneyimli personelleri ve üstün mühendislik anlayışıyla her zaman daha ilerisini hedeflemekte, müşteri memnuniyeti ve kaliteden taviz vermeden büyümeye devam etmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 284 212 40 01
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletEdirne
Mesafe: 213 km
Adresİstasyon, Talat Paşa Cd. 47-3 A, 22100 Edirne Merkez/Edirne, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.