Adalılar Makina Doğalgaz Sistemleri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adalılar Makina Doğalgaz Sistemleri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

İstasyon, Talat Paşa Cd. 47-3 A, 22100 Edirne Merkez/Edirne, Türkiye
1,192 görüntüleme

Adalılar Makina Doğalgaz Sistemleri, Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., 20 yıldan bu güne, başta Edirne olmak üzere tüm Trakya Bölgesi ve civar illere dünyanın en büyük markalarının yetkili servisliğini yapmakta, tarım aletleri, bahçe ve el aletleri, temizlik ekipmanları konularında da müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Adalılar Makina, yıllar boyu edinmiş olduğu tecrübeden ve müşterilerinden cesaret alarak 2010 yılında da Adalılar Makina Market’i hizmete açmıştır.

Kalitesinden ödün vermeden, sürekli kendini yenileme ve geliştirme anlayışıyla faaliyet gösteren Adalılar Makina, üstün hizmet anlayışı ve tecrübeli personelleri ile şirketin değerini her geçen gün arttırmaktadır.

İşlevsel, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan, yıllar önce çizdiği çizgide istikrarlı bir şekilde ilerleyen ve her geçen gün büyüyen Adalılar Makina, profesyonel servis hizmeti, dünyaca ünlü markaların garantili makina teçhizatlarıyla sektörün standartlarına ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir.

Adalılar Makina Yetkili Servislikler ve Adalılar Makina Market, uzman teknik ve idari kadrosu, deneyimli personelleri ve üstün mühendislik anlayışıyla her zaman daha ilerisini hedeflemekte, müşteri memnuniyeti ve kaliteden taviz vermeden büyümeye devam etmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.