+90 533 719 95 76

Fatih Mahallesi, 73102. Sk. no:23, 01160 Seyhan AdanaAdana nakliyat sektöründe yıllarca hizmet vermekteyiz. Binlerce kilometre yol giderek mutlu yuvaları taşınmasına yardımcı olduk. Adana evden eve nakliyat olarak taşınmak isteyen değerli müşterilerimize şehir içi, şehirler arası, asansörlü taşıma, sigortalı taşıma hizmetleri sunmaktayız. Nakliyat sektörünü yakından takip ederek teknolojik donanımları firmamıza entegre ederiz. Değerli müşterilerimize sorunsuz, hızlı bir hizmet sunma en büyük amacımızdır.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız taşınmalar öncesinde ekspertiz çalışması yaparak müşterinin ihtiyacını analiz ederiz. Evden eve nakliyat planlaması ile olayı senaryolar oluşturarak süreci daha hızlı daha profesyonel yönetiriz. Ayrıca kullanmakta olduğumuz asansör sistemi sürecin riski düşürür ve daha hızlı ilerlemesini sağlar. Bu özel sistem sayesinde binaların hangi katına olursa olsun hiçbir problem yaşanmadan kısa sürede eşyaların taşıması yapılmaktadır. En fazla tercih edilen Adana evden eve nakliyat firması olarak yalnızca bulunduğumuz çevreye değil ülkemizin her alanına özel hizmetler sunmaktayız. Avantajlı fiyatlarla müşterilerimizin bütçesini düşünmekteyiz. Taşıma sırasında sürpriz bir fiyatla karşılaşmazsınız.

Sigortalı taşımacılık hizmeti ile şehir içi ve şehirler arası taşımada eşyalarınızın teminat altına alıyoruz. Herhangi kaza, yanma, aracın devrilmesi, sele kapılması gibi durumlarda eşyalarınızın maddi değeri yapmış olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sizde güven içinde aklınızda soru işareti kalmadan yeni evinize taşınıyorsunuz.

Şehir içi nakliyat işlemimiz bir gün içinde tamamlanmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmeti ile gidilen şehrin mesafesine göre bir günden daha uzun sürmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetler karşısında her zaman büyük memnuniyetler almakta ve bu gururla çok daha uzun yıllar kalitemizi bozmadan çalışmalarımıza devam etmeyi arzu etmekteyiz.

Nakliye firmaları arasında fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu fiyatlar çalışan ekip sayısı firmanın elindeki belge ve kullandığı teknolojiye göre değişmektedir. Evden eve nakliyat firması ile anlaşma yapmadan önce firmayı iyi araştırmalı, gelen firmanın kamyon üzerinde logo olmasına ve kurumsal olmasına dikkat etmelisiniz. Sözleşme yapmanızı ve sözleşmedeki maddeleri tek tek okumanızı tavsiye ederiz. Bazı paravan firmaların ağına düşmemeniz için dikkat etmeniz gerekmektedir.

Teklif yada bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 533 719 95 76
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAdana
Mesafe: 703 km
AdresFatih Mahallesi, 73102. Sk. no:23, 01160 Seyhan Adana
Sektör
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.