Adana Dilbaz Araba Kiralama

Adana Dilbaz Araba Kiralama

Reşatbey Mh., 62017. Sokak (16. Sk.), 01030 Seyhan/Adana, Türkiye

Dilbaz Oto Kiralama Adana merkezi olan seyhan’da 5 adet personel 2 adet call center personeli olmaz üzere yetkili birimler dahil 11 kişi ile tüm iç ve dış hatlar müşterilerine araba kiralama hizmeti sunmaktadır.

Bölgesel olarak faaliyet alanına başlayan firma,tüm kiralık arabalarına rent a car kaskosu yaptırarak son kullanıcılara konforu kiralamayı amaç edinmiştir.Dilbaz 2014 sonu yapmış oldukları ara bağlantı ile uluslar arası şirket olan vikao nun Türkiye’deki resmi bayi dağıtıcılığını üstlenmiş olup bayisi,tüm illerin koordine merkezi olarak faaliyet alanına devam etmektedir.Ancak sadece şuan Akdeniz bölgesinde faal olan firma,2017 sonu tüm illere ulaşmayı hedeflemektedir.

Şirket Ceo’su Süleyman bey olup, Haziran 2015 itibari ile toplam 280 adet arabayla faaliyetlerine devam etmektedir.Özellikle orta ekonomik duruma sahip bireylere araba kiralama hizmeti sunan Dilbaz,yerli müşteri potansiyelini arttırarak,rakabet gücü ve finansal durumu ile sektördeki en iyi ve en ucuz araçları kullanıcılara sunmaktadır.

Adana Araba Kiralama taleplerini dilbaz’dan gerçekleştirmek isteyen kullanıcılardan ehliyet,yaş sınırı,kredi kartı talepleri isteyen firmadan sizde koşullara uymanız koşulu ile güvenle tüm arabalardan dilediğinizi resmi siteleri olan www.dilbazrentacar.com dan rezerve edebilir.15 dk içinde onay confirme sini alabilirsiniz.

Oto Kiralama konusundaki bölgesel güç yolunda emin adımlarla ilerleyen dilbaz,prensipli hizmet,kusursuz seyahat güvencesi,7 gün 24 saat açık olan call center’ı sizlere hizmet vermek için hazır beklemektedir.

Özellikle ülke dışından gelen bireylerin tercih noktası olan Dilbaz’ın kalite standartlarıyla sizde araç kiralayabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.