+90 322 2310801

Reşatbey Mh., Ordu Cd. No:73, 01120 Seyhan/Adana, TürkiyeAdana Risk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Adana’da uzun yıllar Desam Çevre markasıyla Çevre Danışmanlık konusunda faaliyet gösteren firmanın kurucusu Samet GÜLEÇ başkanlığında yönetilmektedir.

Adana Risk OSGB olarak iş güvenliği konusunda, tam zamanlı profesyonel A, B sınıfı uzmanların yanı sıra mesleki tecrübeye sahip C sınıfı uzmanlarla çalışmaktayız. Bununla birlikte yeni mezun C Sınıfı İş güvenliği uzmanlık sertifikasına sahip mühendisler ve yine C Sınıfı Uzmanlık belgesine sahip iş güvenliği teknikerlerini de firmayı geleceğe taşıma bünyemizde barındırmaktayız. Ayrıca İş Sağlığı konusunda da tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle çalışmaktayız.

Firmamızın bakış açısı akılcı ve çözüm odaklı olmak, iş sağlığı ve güvenliği konusunda ülkemizin ilerleme kaydetmesi için var gücümüzle çalışmaktır. Adana Risk OSGB’nin amacı, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye’nin çağ̆ atlamasına bir katkıda bulunmaktır. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmaktır. Adana Risk OSGB kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmektedir. Bu konuda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güveliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığı tarafından 507 No’lu “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Yetki Belgesi” ile yetkilendirilmiş bir kurumdur. Kurum Adana ve çevre illere hizmet verebilmektedir.

Tehlike sınıfına ve çalışan sayısına bakmaksızın, özel kamu ayrımı yapmadan tüm tesis ve faaliyetlere hizmet verebilecek kapasitede bir kurumuz.

Misyonumuz Adana’nın İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda lider il olması ve iş kazalarının en aza indirilmesi konusunda var gücümüzle çalışmak. Vizyonumuz İş Sağlığı Güvenliği konusunda Adana’nın lider firması olmak ve bu konuda yeni sistemler kurmak. Çalışma Şeklimiz Etkin iletişim Dürüstlük ve güvenin hâkim kılınması Eldeki bilgileri dikkatli değerlendirme Eksiklerin Belirlenmesi Sorunlara yenilikçi çözümler üretme Bilgilerin düzgün bir şekilde raporlanması Sonuca yönelik hızlı ve etkili çalışma Bilgilendirme toplantıları ve bilgilendirme bültenleri.

– İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI
– İŞYERİ HEKİMLİĞİ
– İŞYERİ HEMŞİRELİĞİ
– RİSK DEĞERLENDİRME HİZMETİ
– İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ
– SAĞLIK RAPORLARI

Adana ve Sınır illerde faaliyet göstermekteyiz. Az Tehlikeli, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıf ayrımı yapmaksızın tüm tesis ve faaliyetler hizmet verebilmekteyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 322 2310801
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAdana
Mesafe: 707 km
AdresReşatbey Mh., Ordu Cd. No:73, 01120 Seyhan/Adana, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.