Adana VİP Araç

Emek Mahallesi, Barış Blv. No:49, 01080 Seyhan/Adana, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

VİP Transfer sektöründe Adana’nın öncü yüzü olan şirketimizin “Adana VİP Araç” hizmeti 2008 yılından bu yana Akdeniz bölgesinde, profesyonel ve kurumsal bir şekilde bölgeye hizmet etmeyi vizyon haline getirmiştir.

Son model ultra lüks ve tamami lüks sitemler ile donatılmış VİP araçlardan oluşan filomuz, müşteri memnuniyetine odaklı personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktayız.
Adana VİP Araç kiralama filosunda bulunan araçları ile şoförlü araç kiralama, makam aracı tasisi, havalimanı transferi, kişiye özel transferler, Adana başta olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli illerinde 7/24 hizmet anlayışı ile kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır.
Turizm sektöründe hizmet veren Adana VİP Araç kiralama her yıl sonunda yenilenen son model araçları deneyimli kadrosu, gelişen hizmet vizyonu ile sektörün en güvenilir kuruluşları arasında en ön sırada yer almıştır.

Taşımış olduğu misyon ve vizyon ile “müşteri odaklı yönetim ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı” ilke haline getirmiş. Adana VİP Araç kiralama’da ihtiyacınıza uygun esnek ve ekonomik çözümler bulma imkanına sahipsiniz.
İsterseniz saatlik, isterseniz tüm gün şoförlü tahsis hizmeti, istediğiniz zaman istediğiniz her yere ve sizinle…

Adana havalimanına indiğinizde çıkışta sizi üzerinde isminizin bulunduğu board ile karşılayacak güleryüzlü personelimiz kapıda hazır halde bekleyen, özel aracınıza kadar eşlik edip keyifli ve güvenilir yolculuğunuza en hızlı şekilde başlamanızı sağlayacak yada özel şoförünüz Havalimanı’na gitmek için kapınızda hazır bulunacak.

Temel ilkemiz: Bekliyoruz, bekletmiyoruz.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum