Adıgün Çeviri Danışmanlık
tren

Adıgün Çeviri Danışmanlık

İsmetpaşa, Eski Havra Sk. No:23, 17000 Çanakkale Merkez/Çanakkale, Türkiye

Tercüme Hizmeti
Özel veya tüzel kişilere, tüm dillerde yazılı, sözlü çeviri ve yeminli tercüme hizmetlerimize ek olarak noter onayı ve apostil işlemlerini sizin adınıza takip ediyor, Türkiye ve Dünya’nın her yerine ulaştırma fırsatı sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri
Türkiye’de bulunan girişimcilerin, Rusya ve BDT ülkelerine yapacakları girişimlerinde, yabancı uyruklu özel veya tüzel kişilere uzmanlık ve deneyim gerektiren konularda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz tüm diller ve tercümanlar ile, bu yolu bizimle beraber yürümek isterseniz sizlerin bir telefon kadar yakınınızdayız.

Uzman Yeminli Tercümanlar
Tüm Dillerde Çeviri Bürosu
En Uygun Fiyat Garantisi

Adıgün Yeminli Tercüme Bürosu
Adıgün Tercüme Bürosu olarak yazılı ve sözlü tüm siparişleriniz de uzman tercüman kadromuz eşliğinde sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Noter Onaylı Tercüme
Tüm dillerde, resmî kurumlara verilmek üzere metin tercümelerinizi noter yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştiriyoruz Resmî belgenin verileceği kurumun talebine göre apostil ve noter yeminli tercüme işlemleri büromuz tarafından yapılır.

Online Çeviri
Yazılı ya da sözlü çeviri taleplerinizi lokal olarak ofisimize gelmeden, belge veya dokümanlarınızı online iletişim kanallarımız üzerinden büromuza ulaştırabilir ve böylece online tercüme siparişiniz başlatabilirsiniz.

Yeminli Tercüman Hizmeti
Yeminli çeviri siparişleriniz de yeminli çevirmen tarafından çevirisi yapılan belgeleriniz noter onayında sonra istenmesi durumunda noter onay işlemlerini tamamlayıp belirtilen adrese teslimatını gerçekleştirmektedir

En Çok Talep Edilen Tercüme Çeviri Dilleri
Anadilindeki tercümanlardan oluşan, noterlerde yemin zaptları bulunan, deneyimli ve kalifiye dev bir kadroyla birçok dilde ve alanda yeminli çeviri hizmeti vermekteyiz.

Büromuz da çeviri de en çok talep edilen dillerden bazıları;

İngilizce Tercüme
Rusça Tercüme
Almanca Tercüme
İtalyanca Çeviri

Yeminli Tercüme Çeşitleri
Yazılı Çeviri
Büromuza ulaştırılan yazılı metinler uygulama alanlarına göre ilgili konuda uzman, yeminli tercüman kadromuz tarafından projelendirilir. Tüm dünya dillerinde yazılı metinlerin, kaynak dilden hedef dile iki yönlü çevirisi uluslararası standartlar düzeyinde ve profesyonel bir yaklaşımla büromuz da eksiksizce gerçekleştirilir.

Sözlü Tercüme
Konferanslar, kongreler, toplantılar, ticari görüşmeler, basın açıklamaları ve yabancı misafir ağırlama gibi organizasyonların tamamında uygun donanım ve ekipmanlarımızın kullanımıyla simultane ve ardıl çeviri çeşitlerinde hizmet vermekteyiz.

Dijital Çeviri
Gelişen iletişim ve bilgi teknolojilerinin sağladığı imkanlar ışığında, bireylerin ve kurumların üretim disiplinleriyle ilişkili tüm sistemlerde büromuz dijital mecralarda kullanılan ses, görüntü, metin gibi işitsel ve görsel ifadelerin çevirileri, büromuzun uzman ekibi sorumluluğunda gerçekleştirilir.

+90 507 853 00 17
co@adiguncompany.com


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.