Adin Su Arıtma Servisi

Adin Su Arıtma Servisi

Kirazlı Mahallesi, Kurtuluş Cd. No:15, 34210 Bağcılar İstanbul, Türkiye
713 görüntüleme

Bu zamanlarda İstanbul’da nerdeyse bütün 100 evden 10 tanesinde su arıtma makinaları olduğunu varsayarsak yaklaşık 1 milyon civarında su arıtma makinesi için servis ve koruma meselesinde yardım ihtiyacı olduğunu görmek mümkündür.

İstanbul’un su arıtma düzenekleri meselesinde ihtiyacınının çok fazla olduğunu anlayabiliriz. ama ev düzenekleri dışında endüstri arıtma düzenekleri adına gerekli olan servis gereksinimi da azımsanmayacak kadar fazladır. Su arıtma servisi adına bize yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz.

İstanbul`un Beylikdüzü ilçesi ve etraf ilçelerine bilirkişi ve alanında uzman ekibiyle teknik servis hizmetini uygulamaktayız. Su arıtma servisi hizmeti sahasında yüzlerce referanslarımız bulunur. Zamanla gelişmekte olan Beylikdüzü ilçemizin bütün mahallelerine vazife sağlıyoruz.

Bütün teknolojik yenilikleri takip ediyor ve hizmetlerimizde sunuyoruz. Servis hizmetinde sunduğumuz bütün yedek parça ve filtre grupları garanti kapsamı içindedir. Su filtreleme makinelerinin filtrelerini, sağlığınız bakımından sürekli şekilde değiştirmenizi tavsiye ederiz. Bizlerden filtre değişim yapmak adına her zaman fiyat alınız.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.