Afafet Termal | Yalova Termal Otel | Armutlu Tatil Köyü

Afafet Termal | Yalova Termal Otel | Armutlu Tatil Köyü

Karşıyaka, Zafer Cd. 169/a, 77500 Armutlu/Yalova, Türkiye

Armutlu tatil köyü termal su, çok sayıda hayranı olan doğal bir kozmetik ürünüdür aslında. Bu sayede cildi hızlı ve kolay bir şekilde tazeleyebilir, yatıştırıp tahrişi giderebilir veya bunaltıcı sıcaklarda cildi serinletebilirsiniz. Her cilt tipinde kullanılabilir. Hem kuru hem de akne eğilimli veya atopik cilde rahatlama getirir. Termal su nedir? Onu bu kadar yaygın olarak kullanılan araçlar yapan nedir? En iyi sonuçlar için bu doğal güzellik ürünü nasıl kullanılır? Aşağıda bu ve diğer pek çok sorunun cevabını bulacaksınız.

Termal Su Nedir ?​

Termal su, yer altında (hatta seviyesinin birkaç bin metre altında bile) çok gizli doğal kaynaklardan çıkarılan sudur. Ekstraksiyon sırasında, toprak katmanlarından geçer ve mükemmel kozmetik ve tıbbi özellikler kazandığı için çok miktarda faydalı mineral ve element emer.

“Termal suyun mineral veya popüler musluk suyuyla hiçbir ortak yanı yoktur.”

Toprağın büyük derinliklerinde bulunur, insan vücudunu olumsuz yönde etkileyen her türlü kirlilikten veya maddeden doğal olarak korunur.

Popüler tatil yerlerinde bu su sedef hastalığı, atopik dermatit veya akne gibi birçok dermatolojik hastalığı tedavi etmek için kullanılırdı. Termal suda banyo yapmak ve cilde buğu şeklinde uygulamak cildin durumu üzerinde faydalı bir etkiye sahiptir. Termal su içerdiği son derece değerli maddeler ve minerallerden oluşmaktadır.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.