+90 541 631 02 34

Cumhuriyet Mahallesi, Gevhernesibe Mahallesi, Gür Sokak, Ofisim Kayseri B Blok Kat: 11 No: 64, 38010 Kocasinan KayseriYıllar önce Ahmet Tektaş’ın öncülüğünde kurulan kliniğimiz yıllar geçtikçe kurumsal kimliğini koruyarak şuan ki şubelerini açmış bulunmakta.

Müşteri değil hasta mantığı ile saç ekimini bir sektör bakış açısından çıkartarak hasta merkezli bir boyuta taşımıştır. Önceliğimiz ve bizi farklı merkezlerden ayıran bir özelliğimiz de saç ekiminin iyi yapılmasından ziyade minimum zarar ve maksimum fayda ile sağlıklı bir saç ekimini amaçlamış bulunmaktayız. Yıllardan beri kendimizin ve çevremizin hatalarını gördükçe tüm bu hataları birer tecrübeye çevirerek her zaman yeninilikçi ve fikirlere açık olduğumuzdan kendimizi daha iyi noktalara taşımış ve daha da taşımaya çalışmanın gayreti içerisindeyiz. Başta bize inanarak canını, sağlığını ortaya koyan hastalarımıza ve bizim bu sektör de söz sahibi olmamıza geliştirmemize yardımcı olan tüm kamuoyuna teşekkürü borç biliriz.

Sağlıklı huzurlu ve saçlı günler dileriz.

Ahmet TEKTAŞWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 541 631 02 34
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 610 km
AdresCumhuriyet Mahallesi, Gevhernesibe Mahallesi, Gür Sokak, Ofisim Kayseri B Blok Kat: 11 No: 64, 38010 Kocasinan Kayseri
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.