4446189

Kale Mahallesi, Unnamed Road, 20180 Pamukkale Denizli, TürkiyeTERLETMEYİ MİNUMUMA İNDİREN ORGANİK BEBEK ARABASI VE OTO KOLTUĞU MİNDERİ

Terletmeyi minumuma indiren organik %100 pamuksu yapısı ile üretilen Aircosy bebek arabası ve oto koltuğu minderi tüm bebek arabaları ve oto koltukları ile uyumludur.

3 BOYUTLU HAVA
Bebeklerimiz ile maruz kaldıkları hava almayan yüzeyler arasında bir hava boşluğu oluşturduk. Bu sayede bebek arabasında uzun süre oturan bebeğin terlemesi sıfıra inerken, vücudun fazla ısısı ve nemi dışarıya atılacak.

UYUM
Aircosy bebek arabası ve oto koltuğu minderi tüm ürünlerinde sadece bebeğinizin yaşı ve kilosuna göre kolayca seçim yapabilirsiniz. Aircosy’niz sahip olduğunuz tüm Bebek Oto Koltuğu ve Bebek Arabası markaları ile tam uyumludur.

TERLEMEDEN
Antiter Teknoloji sayesinde bebeklerimiz bebek arabasında veya oto koltuğunda yolculuklarında terletmeyen Aircosy bebek arabası ve oto koltuğu minderi ile huzurla büyüyecekler.

HİJYEN
Dış yüzeyde kullanılan organik pamuk gerekli hijyeni sağlar. Yıkanabilir.

DAYANIKLILIK
3 Boyutlu Kumaş uzun yıllar sık kullanıma uygun liflerden oluşmuştur.

KONFOR
Yumuşak dokusu ve hava katmanı sayesinde yol konforunu artırır.
Aircosy organik terletmeyen bebek arabası ve oto koltuğu kılıfını aircosy.com/ adresimizden sipariş verebilir 444 6 189 numaralı Aircosy müşteri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon4446189
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletDenizli
Mesafe: 357 km
AdresKale Mahallesi, Unnamed Road, 20180 Pamukkale Denizli, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.