Ak Asya Yangın Söndürme Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Ak Asya Yangın Söndürme Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Oğlananası Atatürk Mahallesi, 1. Caddesi No:24, 35475 Menderes/İzmir, Türkiye
1,361 görüntüleme

Yangından doğabilecek zararları önlemenin yolu, yangına neden olabilecek riskleri ortadan kaldırmaktır.
Yangın güvenlik önlemlerinin alınmasının, yangın söndürmekten daha ekonomik olduğu gerçeği unutulmamalıdır.
2009 yılından bu yana yangın güvenlik sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Yangın ihbar ve alarm sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, sprinkler ve çevre hidrant sistemleri , gazlı söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri, acil aydınlatma ve yönlendirme sistemleri, termal kameralı yangın algılama sistemleri, yangın pompaları ve sistem kurulum ekipmanları ve kurulum, bakım, onarım, projelendirme, risk analizi ve danışmanlık hizmetleri ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz..

Danışmanlık: Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Projelendirme: Yapılan keşif ile planlanan yangın söndürme sistemlerini uzman mühendis ve teknik kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini: Ak Asya, Yangın Söndürme Sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararasi firmalardan sağlamaktadır. Ayrıca stoklarımızda gerekli yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmekteyiz.

Süpervizörlük: Ak Asya, olarak satışını yaptığımız Yangın Söndürme Sistem ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj: Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu da gerçekleştirebilmekteyiz.

Devreye Alma: Montajı yapılan Yangın Söndürme Sistemleri Ak Asya teknik ekibi tarafından, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Kontratlı Bakım: Yapılarda kurulmuş olan Yangın Söndürme Sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.
” Sonuçları felaket olabilecek birçok yangın ve kazalar bazı temel tedbirler alınarak önlenebilir. Bize bırakın! “Güvenliğiniz için” tehlikeleri ciddiye alarak risklerin azaltılmasında sizlere yardımcı olmamıza imkan verin. Sizin, ailenizin ve yaşam alanlarınızın görebileceği zararları azaltabiliriz. ”
Ak Asya Yangın Söndürme Sistemleri;
kalitesinden taviz vermeden hizmet vermeye hazırdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.