+90 534 2470983

İstiklal Cd No:9, Yeni Sahra Mh., Ataşehir, Turkey1999 yılında kurulan firmamız, TÜRKİYE geneli 81 vilayette ve yurtdışında 8 ülkede aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir. Bünyesinde 70’e yakın çalışanı bulunan Akademi Özel Dedektiflik büromuzun çalışanlarının tamamı sertifika ve faaliyet belgesine sahip olup askeriye ve emniyet mensuplarından oluşmaktadır.

Yapılan çalışma ve araştırmalarımızın tümü sonuç odaklı ve iş garantili olarak yapılmakta, iş mahiyeti ve kapsamı Anayasa ve T.C.K da bulunan maddelere aykırı, suç unsuru oluşturacak veya elde edilen belgelerin kişi haklarına karşı kullanılacağı yönünde algı oluşursa kesinlikle kabul edilmez. Yapılacak olan çalışmalar için öncelik olarak sözleşme ve fatura zorunluluğumuz vardır. Özel takip, çalışma ve araştıma konularında özellikle birinci dereceden aile bağı, şirket, adli vaka… gibi resmi yada hukuksal ilişki şartı aranmaktadır. Bunun haricinde sevgili takibi, evlilik öncesi şahıs araştırması gibi serbest çalışmalarda kişinin aile büyükleri referans alınarak hizmet verilmektedir.

Tüm arzu ve istekleriniz 24 sa açık olan danışmanlık hatlarımızdan arkadaşlara ulaşarak iletebilir, kafanıza takılan her türlü hukuki ve ailevi husularda yardım alabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 534 2470983
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 8 km
Adresİstiklal Cd No:9, Yeni Sahra Mh., Ataşehir, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.