+90 850 808 59 47

İnönü Mah. Ulusu Cad. Kanarya Sok. No:15 Ataşehir İstanbul15 yıldır endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda sektörün ihtiyaçlarını güvenilir bir şekilde karşılayan Akasya Mutfak, en modern teknolojilerle donatılmış ve hijyen kurallarını eksiksiz bir şekilde uygulayabileceğiniz, dünya standartlarına uygun malzemelerle üretilmiş mutfak ürünü ve ekipmanlarının bakım ve onarımını yapmaya yetkili tek servistir.

Yiyecek ve içecek sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve eksiksiz bir mutfak için onarım ve tamir konusunda yetkilendirilmiş olan tek firmayız. Yani Akasya endüstriyel mutfak kimdir ? sorusunun cevabı, bu önemli sektörde uzun zaman hizmet vermiş olan işletmelerin, endüstriyel mutfak malzemelerinin arızalanmaları durumunda ilk ulaşabilecekleri bir ambulans servisi gibidir.

Her zaman ihtiyacınız olan ekipmanları eksiksiz ve profesyonel nitelikte satın aldığınızda herhangi bir sorun yaşanması durumunda ücretsiz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek, tüm ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Misyonumuz

Yiyecek ve içecek sektöründe nitelikli işletmeleri desteklemek amacıyla eksiksiz ve hijyenik mutfakların kurulması ve arıza ve teknik destek konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü endüstriyel mutfak ekipmanı tamiri konusunda hizmet veren tek yetkili firma olarak çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Türkiye’de endüstriyel mutfak ve mutfak ekipmanı konusunda Akasya endüstriyel mutfak kimdir denildiğinde, endüstriyel mutfak sektöründe onarım ve bakım yapan tek firma olarak akıllara kazınma hedefindeyiz.

Türkiye’nin her ilinde bir şube açıp daha büyük kitlelere hizmet etmek amacıyla her geçen gün daha fazla gelişen ekibimiz, bu alanda işini kusursuz bir şekilde yapan çalışanlarıyla her geçen gün daha fazla kuruma hizmet vermektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 808 59 47
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 14 km
Adresİnönü Mah. Ulusu Cad. Kanarya Sok. No:15 Ataşehir İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.