Akbrella Şemsiye San. ve Tic. A.Ş

Akbrella Şemsiye San. ve Tic. A.Ş

19 Mayıs Mh., İnce Sokak, 34550 İstanbul, Türkiye
1,367 görüntüleme

Akbrella firması yüksek kalitede bahçe, cafe, havuz ve plaj şemsiyeleri üretip satar. Aynı zamanda da bahçe mobilyaları ahşap masai ahşap sandalye, şezlong gibi mobilyalar satmaktadır.

2016 yılına yeni modelleriyle hazırlanan Akbrella şemsiye firması, ışıklı istem bahçe şemsiyesi modelleri ve yandan gövdeli her yöne ayarlanabikir ahşap şemsiyelerde değişiklikler yapılmıştır.

Firma ürünlerine 2 yıl kullanım garantisi vermektedir, siparişlerde hazır stoklu ürünler 48 saatte kullanıcısına yetiştirilmektedir, hazırda bulunmayan şemsiye siparişleride 7 ila 10 içerisinbde
üretilip müşterilerine ulaştırılmaktadır.

Ahşap yandan gövdeli güneş şemsiyelerinin her boyutundan krem renk kumaşlı stoklarda mevcuttur, İstanbul içi kurulum firma tarafından bedelsiz yapılmaktadır.

Kendi çevresinde dönebilen bu şemsiyelerin ebatları şöyldir, 300x300cm, 350x350cm, 300x400cm ölçülerindedir.

Akbrella A.Ş Online satış platformu:

■ Online satış sitemiz 2010’de Akbrella A.Ş çatısı altında kuruldu..
■ Uzun ömürlü yüksek kalitede ; Cafe tipi teleskopik sistemli şemsiyeler, Havuz, Bahçe, Teras şemsiyeleri ve Plaj, Cafe, Havuzlarda otomatik güneşten korunma sistemleri tasarlayıp üretmektedir.
■ Akbrella Avrupa ülkelerinde ürettirdiği, fırınlanmış kayın ağacından mamul masa, sandalye, tabure, şezlong, sehpa, salıncak ve benzeri ahşap bahçe mobilyaları ithal edip pazarlamaktadır.
■ Akbrella Şemsiye yüksek miktardaki stoklu Plastik masa, Plastik sandalye, Plastik şezlong, Plastik tabure, Plastik sehpa ve benzeri ürünlerin toptan ve perakende satışını yapar.
■ Akbrella kendi markasına ait ürünlerin bakım ve tamiri için saha elemanlarıyla müşterisinin kendi yerlerinde saha hizmet verir.
■ Online satış sitemizde 3.000 modeli aşkın ürün satışların da peşin fiyatına 4 ay vade farksız vadeli satış politikamız tüm ürünlerde standart uygulamadır.
■ Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.