Akçiçek Oyuncak

Akçiçek Oyuncak

Mahmutbey Mh., İstoç Çevre Yolu 1-71, 34200 Bağcılar/İstanbul İli, Türkiye
1,110 görüntüleme

Akçiçek Oyuncak olarak, 1970 li yıllarda; futbolun çok sevildiği ülkemizde oyuncak piyasasındaki bu eksikliği fark ederek bunu bir nebze de olsa gidermek adına; üretim hayatına futbol oyuncakları ile başladık. Türk halkının geleceğinin teminatı olan çocuklarımızın tamamen yerli üretim olan oyuncaklarla oynamasını sağlamak amacı ile çıkmış olduğumuz bu yola; büyük bir azim ve kararlılıkla; devam etme kararı aldık.

İlerleyen yıllarda bilardo oyuncakları, dış mekan oyuncakları ve eğitici oyuncakların üretimine başladık ve halen devam etmekteyiz. 40 yılı aşkın bir sürede edindiğimiz tecrübeyi, oyuncak üzerine yoğunlaşarak kullandık. Zaman içerisinde oyuncak sektörünün yanı sıra promosyon sektöründe de başarılı işlere imzamızı attık.

Oyuncak sektöründe ne yazık ki ithal ürünlerin çoğunlukta olduğu ülkemizde, ihracat yaparak Dünya Pazarında Türk Malı ürünlerin değer kazanması adına da adımlar attık.

Günümüzde bilinçli ebeveynlerin çoğunluğu; oyuncakları, sadece boş vakit geçirme aracı olarak değil; eğitimde bir yöntem olarak algılamaktadır. Biz de bu sebepten ötürü, Akçiçek Oyuncak olarak son yıllarda üretimlerimizde eğitici oyuncaklara ağırlık verdik.

2012 yılı itibari ile; uzun ve meşakkatli araştırmalar ve değerlendirmeler neticesinde farklı bir Marka şeklinde üretim ve dağıtımımıza devam etme kararı aldık. Artık ürünlerimizi “Matrax Oyuncak” logosu ile piyasaya sürmekteyiz.

Biz her zaman müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli üretimi ön planda tuttuk. İnsanların rafta görüp satın aldıkları ürünlerin sadece plastik bir eşya değil; oyuncak olduğunun bilinci ile hareketlerimize yön verdik. Üç yaşından itibaren çocukların gerek kendi aralarında gerekse aileleri ile birlikte çok zevk alarak, öğrenerek ve zekalarını geliştirerek oynayabilecekleri oyuncaklardan oluşan ürünleri tüm dünyanın beğenisine sunduk ve “Matrax Oyuncak” markası altında bu hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz…

“Matrax® ” Akçiçek Oyuncak Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin Tescilli Markasıdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.