Akdeniz Panel Çati Sistemleri Ltd.Şti.

Akdeniz Panel Çati Sistemleri Ltd.Şti.

69051 Sokak Seyhan/ADANA
1,270 görüntüleme

Firmamız Türkiye’nin konusunda öncü ve kaliteyi ön plana çıkaran iş ortakları ile oluşturduğu bilgi birikimli destek sayesinde kısa zamanda sanayici ve yatırımcılarla kurduğu güçlü diyalogla sektörde üst sıralara tırmanmıştır.

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. faaliyet alanı her türlü sanayi yapılarının, askeri birliklerin, depoların, hangarların, hastanelerin, okulların, soğuk hava depolarının,alışveriş merkezleri, spor salonlarının çatı ve cephe kaplamalarının uygulamalı olarak yapılmasıdır.

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. inşaat uygulamalarında pek çok projede yapmış olduğu gibi her türlü çatı ve cephe örtüsü uygulaması ve malzeme satışı yapmaktadır (sandviç panel(poliüretan sandviç panel,polistren sandviç panel,taşyünü sandviç panel,pvc membran sandviç panel,pet sandviç panel) boyalı sac trapezler,sinüs oluklu trapez ,metal kiremitler, alüminyum trapezler, panel kiremit, polikarbonat aydınlatma, alüminyum veya alüminyum-boyalı sac sac kenet uygulamalar gibi).
AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. müşteri odaklı satış prensibiyle saha uygulamalarında firma yetkilisi ve şantiye şefleri ile birlikte proje aşamasından işin bitirilmesine kadar tüm safhalarda ortak çalışma imkanlarını kullanmakta ve oluşabilecek sorunları minimuma indirmek için firma yetkilisinin fikirlerine mutlaka değer verilmesi gerektiğini kabul etmektedir.

AKDENİZ PANEL ÇATI SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ. satış stratejisi Türkiye’nin tüm coğrafyasında konusunda profesyonel uzman ekiplerle geniş ürün yelpazesi, etkin kaynakları, müşteri isteği doğrultusunda her türlü Polistren, Poliüretan, Taşyünü ve Camyünü dolgulu Çatı -Cephe panelleri ve tek kat trapez, Panel kiremit,Alüminyum-boyalı sac Kenet sistemler, Polikarbonat aydınlatma sistemleri ile bağlantı elemanları dizayn etme, ekonominin değişen koşullarına ayak uydurabilme hızımız, teknolojinin yeniliklerine uygun kapasitemiz ile hizmet vermektir.

Hedefimiz Hizmet verdiğimiz alanda ülkemizin ilkleri arasında yer almak ve bu hedefini sürekli kılmaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.