Akel İnş. Taah. Oto. Teks. Kuy. Gıd. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Akel İnş. Taah. Oto. Teks. Kuy. Gıd. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Gülbahar cad. 2. sok Bağcılar Istanbul
1,205 görüntüleme

Akel Teknik Tekstil firması olarak; Milkay Teknik Tekstil firmasının bünyesinde faaliyet gösteren ve spunbond tela üretimi yapan bir firmayız. Yıllık 3000 tonun üzerindeki üretim kapasitemizle ve modern İtalyan menşeili üretim hattımızla, 15 yılı aşkın süredir, Çerkezköydeki fabrikamızda müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

ALMİNA TEKNİK TEKSTİL, AKELYAF TEKNİK TEKSTİL,MİLKAY TEKNİK TEKSTİL fabrikalarında üretilen ürünlerin pazarlama ve satışını yapmaktadır.

ALMİNA TEKNİK TEKSTİL
2000 yılında, Türkiye’nin 2. Nonwoven Spunbond tela üreticisi olarak kalitesini ön plana çıkararak üretime başlamıştır. Firmamız 2000 yılından itibaren Türkiye de ve tüm dünyada bilinirliğini ve kalitesini arttırarak, Çerkezköy – Veliköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir.

AKELYAF TEKNİK TEKSTİL,
İğneleme hattı ile suni deri keçesi, halı altı iğneli keçesi üretmektedir. Ayrıca vatka tesisinde vatka, silikonlu vatka, boncuk elyaf üretmektedir.

MİLKAY TEKNİK TEKSTİL,
Tekstil teleflerinden yatak keçesi ve duvardan duvara halıların altına keçe üretmektedir. Üretim tesisi dünyanın en büyük fabrikalarından biridir. Aylık 3.000 ton keçe üretimi vardır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.