SOLIDCOR - Akrilik Tezgah

SOLIDCOR - Akrilik Tezgah

Hasanpaşa Mahallesi, İrfan Bey Sokak No:1, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

SOLIDCOR ®, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve özel döküm tekniği ile üretilen solid surface %100 akrilik plaka ve akrilik levhalardır.

Akrilik, (Polimetilmetakrilat – PMMA) günümüzde çok kullanılan son derece hijyenik bir polimer türüdür. Topraktan elde edilen Alümina Trihydrate (A.T.H) içeriği sayesinde “ self extinguishing ” (yanmazlık) özelliği gösterir.

SOLIDCOR ®, bu iki maddenin bir karışımıdır. Özel kalıplarda basınç altında ve ısı etkisiyle imal edilir. İçine ilave edilen renk pigmentleri, mineral, ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.

SOLIDCOR ®, akrilik levhalarıyla uygulanan mutfak tezgahları, banyo tezgahları, karşılama bankoları, laboratuvar tezgahları, ameliyathane duvar ve tavan kaplamaları, mimari detaylar ile hijyenik ortamlarda, keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde, en zor mimari detayları çağdaş çizgilere dönüştürür, çok fazla renk ve doku seçeneği sunar, eksiz yapısı ve teknik özellikleri sayesinde üzerinde mikroorganizma barındırmaz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.