+90 546 640 10 90

Hoca Paşa Mahallesi, Ankara Caddesi, Fatih İstanbulDünyanın önde gelen profesyonel hizmet kuruluşlarından biri olan Alba Uluslararası Ticaret A.Ş. Tedarik ve Lojistik Hizmetleri kapsamında geniş bir yelpazeye yayılan farklı çözümler sunmaktadır.

Havayolu ve karayolu lojistik hizmetlerinden sonra Avrupa’nın her yerine 3 is gününde özel multi seçenegiyle hizmetinizdeyiz.

Bir koli için fiyat (45*70*45) ;

Havayolu Lojistik: 99 € (1 gün)
Karayolu Lojistik: 40 € (7-9 gün)
Multi Lojistik: 65€ (3 gün)

Multi seçeneğiyle sizlere yeni bir lojistik dönemi başlatmaktayız. Almanya , Hollanda , Belçika, Fransa, Avusturya, İngiltere ve İsviçre …

Havayolu Kargo Taşımacılığı
Dünyanın tüm havalimanları arasında cross, direckt ve transit taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.

Avrupa Kargo
Avrupa ‘ya kargo işlemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Bize Neden Güvenebilirsiniz

Zamanında Teslim
Personellerimiz ve çalışma prensiplerimiz doğrultusunda, kargolarınız istediğiniz ülkeye itina ile kara, hava veya deniz yolu aracılığı ile zamanında kusursuz bir şekilde teslim edilir.

Güvenli Teslimat
Bize teslim ettiğiniz ürünleriniz, tarafımızca kargolanarak, bizim güvencemiz ile güvenlik protoköllerimiz dahilinde hiçbir hasar ve türevi aksaklıklara yer verilmeyerek güvenli bir şekilde teslim edilir.

Müşteri Memnuniyeti
Bizim prensiplerimizin başında yer alan müşteri memnuniyetidir. Sizlerin işini aksatacak veya herhangi bir sorun çıkaracak hiçbir mahale yer verilmeyerek sizlerin memnuniyetini amaçlamaktayız.

Doğru Analiz
Sektördeki tecrübemiz ve çalışkan personellerimiz ile doğru analizler yaparak, uluslararası anlaşmalarla beraber her ülkeye sorunsuz bir şekilde teslimat yaparız. Analizlerimiz doğrultusunda en iyi sonuçları sizlerin memnuniyeti için çıkarmaktayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 546 640 10 90
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 1 km
AdresHoca Paşa Mahallesi, Ankara Caddesi, Fatih İstanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.