+90 216 483 20 80

Kaynarca Mahallesi, MAVİ KULE RESIDENCE, Aydınlı Yolu Caddesi, Pendik/İstanbulAlgı Reklam, reklam sektörüne taze kan düşüncesiyle katılmış, İşletmelere, otellere, avmlere, restoranlara, cafelere aydınlatma ve dekor çalışmaları yapmaktadır.

Ayrıca Fuar ve Organizasyon çalışmaları bünyesinde stant tasarımları, stantlar için özel kreatif dekorlarda üretmektedir. Strafor dekor, 3 boyutlu maket ve strafor tabela çalışmalarıyla profesyonel strafor hizmetide vermektedir.

Yılbaşı Aydınlatma ve Yılbaşı dekorlarında da profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı çalışmaları ile sektörde hızlıca yükselmiş, bir çok büyük firmayı referansı haline getirmiştir. Dış cephe aydınlatma, iç mekan süsleme, bahçe aydınlatma gibi sektörel süslemeleri de en hızlı bir biçim de tasarlayarak firmalarınızı müştelerinize daha özel göstermektedir. Özel dekorları kendi atölyelerinde uzman ekibi tarafından üreterek müşterilerine garantili ürün sunmaları, tabela üretimlerinde de farklı tasarım ve konseptleri birleştirerek ortaya özgün kreatif tasarımlar çıkartmalarıda sektörde müşterilerini diğer işletmelerden farklı kılmaktadır. İşletmelerden hariç özel günler (doğum günü, düğün, kutlama) için dekor çalışmalarıda üretmektedirler.

Tüm Türkiye ve Yurtdışına aydınlatma, dekor ve tabela üretimi yapmakta ayrıca montaj ve de-montaj çalışmalarıda gerçekleştirmektedir. Referans ve detaylı bilgiler için internet sitelerine bakabilirsiniz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 483 20 80
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 28 km
AdresKaynarca Mahallesi, MAVİ KULE RESIDENCE, Aydınlı Yolu Caddesi, Pendik/İstanbul
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.