Algı Reklam

Kaynarca Mahallesi, MAVİ KULE RESIDENCE, Aydınlı Yolu Caddesi, Pendik/İstanbul
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Algı Reklam, reklam sektörüne taze kan düşüncesiyle katılmış, İşletmelere, otellere, avmlere, restoranlara, cafelere aydınlatma ve dekor çalışmaları yapmaktadır.

Ayrıca Fuar ve Organizasyon çalışmaları bünyesinde stant tasarımları, stantlar için özel kreatif dekorlarda üretmektedir. Strafor dekor, 3 boyutlu maket ve strafor tabela çalışmalarıyla profesyonel strafor hizmetide vermektedir.

Yılbaşı Aydınlatma ve Yılbaşı dekorlarında da profesyonel ekibi ve uygun fiyatlı çalışmaları ile sektörde hızlıca yükselmiş, bir çok büyük firmayı referansı haline getirmiştir. Dış cephe aydınlatma, iç mekan süsleme, bahçe aydınlatma gibi sektörel süslemeleri de en hızlı bir biçim de tasarlayarak firmalarınızı müştelerinize daha özel göstermektedir. Özel dekorları kendi atölyelerinde uzman ekibi tarafından üreterek müşterilerine garantili ürün sunmaları, tabela üretimlerinde de farklı tasarım ve konseptleri birleştirerek ortaya özgün kreatif tasarımlar çıkartmalarıda sektörde müşterilerini diğer işletmelerden farklı kılmaktadır. İşletmelerden hariç özel günler (doğum günü, düğün, kutlama) için dekor çalışmalarıda üretmektedirler.

Tüm Türkiye ve Yurtdışına aydınlatma, dekor ve tabela üretimi yapmakta ayrıca montaj ve de-montaj çalışmalarıda gerçekleştirmektedir. Referans ve detaylı bilgiler için internet sitelerine bakabilirsiniz.

Sosyal Medya
Facebook
Anahtar Kelimeler
Konum
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle