+90 538 4656357

Zafer Mh., 4. Sokak, 59850 Çorlu/Tekirdağ, TurkeyALMİRA CAM BALKON 2009 yılından bu yana PVC & Alüminyum doğrama sektöründe hizmet veren uzman kadrosu ile planlama, detay çözme, üretim ve montaj aşamalarında mimarların ve nihai tüketicilerin gereksinimlerini karşılamaktadır.

Kışbahçesi sistemlerimizde müşterimize,terasını, balkonunu veya bahçesinin bir bölümünü ayrıcalıklı kılıyor,yaz ve kış kullanarak, evlerinin içinde dış mekanı teneffüs etmelerini sağlayıp, kışın güneşi daha fazla hissetmelerini amaçlıyor ve siz değerli müşterilerimize farklı alternatif ve alternatif bütçelerle ihtimaller sunabiliyoruz.

Cam balkon katlanır, sürgü cam balkon sistemleri olarak bu sektördeki yanlış ölçü ve montaj hatalarının geri dönülemez olduğunu tespit etmiş ve bu gibi sorunlara mahal vermemek için titiz bir çalışma ile ölçü ve montaj konusunda profesyonel şekilde yetişmiş elemanları bünyesinde barındırarak vermiş olduğu tahaahütleri en kısa süre ve sıfır hata ile bitirmeyi gaye edinmiştir.

Siz değerli müşterilerimiz 4 mevsim balkon keyfi yaşasın diye ALMİRA CAM BALKON bu gün, yarın ve daima yanınızdadır…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 538 4656357
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletTekirdağ
Mesafe: 96 km
AdresZafer Mh., 4. Sokak, 59850 Çorlu/Tekirdağ, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.