Alo Özel Dedektiflik Hizmetleri

Alo Özel Dedektiflik Hizmetleri

Örnek, Ercüment Batanay Sk. No:14, 34704 Ataşehir/İstanbul, Turkey

Merhaba, uzun yıllardır gerek kendi hayatımda gerekse devlet bağlantılı çeşitli konularda istihbarat sağlama, bilgi alışverişi, hipotez oluşturma gibi konularda kendimi geliştirerek maksimum seviyeye ulaşmış bulunmaktayım. Yılların getirmiş olduğu tecrübe hayatımdaki çalışma prensipleri ve disiplin neticesinde bir çok büyük başarılara imza atmış olup, mevcut ekibim de bu alanlarda profesyonel bir doğrultuda hareket edip, yaşam şartlarını bu mesleğe adamış bulunmaktadırlar. Devleti ve yasalarını birebir içinden gelerek gören askeriyeden ve emniyet teşkilatından önemli mevkilere sahip insanları barındıran uzman kadromuzla vermekte olduğumu özel dedektiflik hizmetinin, müşteri gizliliği esasına dayandığını bilmekteyiz.

Hayatı ve çevrenizdeki insanları her zaman kendi bakış paradigmamızdan değilde birde bizim bakış açımızdan gördüğünüzde eğer ortada çelişkili bir durum varsa ne derecede büyük bir hengamenin içerisinde olduğunuzu anlayacak ve kendinizi tekrardan yaşama programlayarak yaşamınızı sürdüreceksiniz. Özellikle 7 gün 24 saat yan yana çalıştığınız iş ortağınız veya arkadaşınız hakkında bilmediğiniz, sizlere zarar verebilecek kritik gerçekler ve sabıkalar olabilir, biz bunu neredeyse her gün haberlerde ve müraacatlarımızda görmekteyiz.

Bizler tamemen dürüst, etik, hak ve hukuk çerçevesi içerisinde Türk örf, adetleri ve aile yapısının hassaslığını göz önünde bulundurarak bu mesleği, onurlu bir şekilde yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Burada önemli olan bir diğer nokta yapmış olduğumuz bu işin gerek hukuksal açıdan gerekse etiklik olarak toplum içerisinde gördüğü kabulden tatmin olabilmenizdir. Yıllardır yapmış olduğumuz bu hizmetler vesilesiyle çok önemli referansların da sahibi olduğumuz için kıvanç duyuyoruz. Bize ilgili olduğumuz her konuda danışabilir, özel dedektiflerimize 24 saat ulaşıp bilgi ve yardım alabilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.