+90 212 2244109

Meşrutiyet Mahallesi, Matbacı Osmanbey Sk. No:6, 34363 Şişli İstanbul, TürkiyeAltezzoso, uzmanlık alanı deri olan lüks eldiven markası ve üreticisidir. Çarpıcı tasarım anlayışı, yüksek kalite standartları ve emek odaklı çalışması markayı prestijli bir konuma getirmektedir.

Deri Eldivende moda trendlerini belirleyen Altezzoso, sahip olduğu deneyim ile ile Türkiye ve Avrupa’nın saygın moda markalarının eldiven kolleksiyonlarını İstanbul Şişli’de bulunan butik eldiven atölyesinde tasarlamakta ve üretmektedir.

Üst düzey kalite anlayışı ve rekabetçi fiyat politikası ile adından övgüyle söz ettiren Altezzoso, sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 10001 belgeleri kılavuzluğu ile kurumsal müşterilerinin deri eldiven kolleksiyonlarını hazırlamakta. Kuruluşundan bugüne kadar birçok moda markası için kurumsal üretim faaliyetleri gerçekleştiren Altezzoso Eldiven, bu konudaki zengin tecrübesi ile bugün moda sektörünün önde gelen markaları tarafından ilk tercih edilen üreticidir. Ürün kalitesi, her ayrıntıya verilen özen, benzersiz tasarım ve üstün el işçiliği Altezzoso efsanesinin doğmasına neden olmuştur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 2244109
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 5 km
AdresMeşrutiyet Mahallesi, Matbacı Osmanbey Sk. No:6, 34363 Şişli İstanbul, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.