+90 312 417 8745

Meşrutiyet Mah. Konur 2 Sok. No:30/13 Kızılay/Ankara


443-1-2012-10-06229713.jpg

A1 Almanca Kursu
Almanya ve Avusturya’ya Aile Birleşimi sebebiyle gidecek tüm vatandaşlarımıza Türkiye’nin En Hızlı ve En Garantili A1 seviyesinde Almanca Kursu’nu Altın Geçit Yabancı Dil Kursu olarak vermekten gurur duymaktayız.

A1 Almanca Kursumuz da Hafta içi 5 gün eğitim alıyorsunuz toplam 4 hafta sürüyor.
Bu 4 haftanın bitiminde alman konsolosluğunda sınava giriyorsunuz.
SINAVDAN GEÇİRME GARANTİSİ VERİYORUZ.

Altın Geçit Yabancı Diller Okulu, ODTÜ’lü ve eğitimde deneyimli ortakların bir araya gelerek kurduğu idealist ve iddialı yeni bir soluktur. Yurt dışında yabancı dil öğretiminde edindiğimiz deneyimler bize, ülkemizdeki dil öğretim sisteminde büyük eksiklikler olduğunu gösterdi. Amacımız, deneyimlerimizi ve teknolojiyi kullanarak kaliteli bir eğitim vermek ve katılımcılara dili kullanabilecekleri bir şekilde öğretmektir.

İleri teknolojinin etkin olduğu kurumumuzda, interaktif (etkileşimli) elektronik tahtalarımız ve eğitsel materyallerle görsel-işitsel algıya yönelik daha kalıcı ve eğlenceli bir dil öğretimi gerçekleştirilmektedir. 10-12 kişilik dersliklerimizde katılımcılar yaratıcı drama ile günlük hayatta karşılaşabilecekleri her duruma ve soruna karşı hazırlanırken; oyun, bilgi yarışmaları, tartışma, söyleşi, sunum gibi değişik etkinliklerle de yabancı dili rahatlıkla kullanabilme yeteneklerini geliştirirler.

Altın Geçit Yabancı Diller Okulu, Avrupa Birliği standartlarında dil eğitimi vermektedir. Bu sayede katılımcılar, dünya çapında ve ömür boyu geçerli okuma-yazma-dinleme ve konuşma yetilerini kazanırlar.
Uyguladığımız yöntemler yabancı dil konuşamama sorununu ortadan kaldırmaya yöneliktir. Kurumumuz yabancı dili korkulan bir uğraş olmaktan çıkararak kolay, kalıcı, eğlenceli ve zevkli bir uğraş haline getirmeyi başarmıştır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 417 8745
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 350 km
AdresMeşrutiyet Mah. Konur 2 Sok. No:30/13 Kızılay/Ankara
Sektör,
Anahtar Kelimeler 
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.