Altın Kimya |  Okul İş Güvenliği

Altın Kimya | Okul İş Güvenliği

Yenimahalle, 1525. Sokak (Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi), Ankara, Türkiye
1,266 görüntüleme

DEPOLU SABUNLUK SİSTEMİ.

– KIRILMAZ BOZULMAZ
– PATENTLİ SİSTEM

OKULLARIMIZDA SÜREKLİ SABUN BULUNACAK.

Okullar da öğrencilerin sabun kullanımı sürekli sorun olmuştur. Okullarımızın çoğunun lavabolarında sabun bulunmamakta ya da öğrencilerin yaramazlığı sonucu bozulup kırılmaktadır.
Ülkemizde girişimci ve teknik öğretmen iki kişi okulların bu sorununu çözmek için geliştirdiği sistemi İstanbul, Bursa, Doğu Anadolu bölgelerinde kullanıma sunulduktan sonra bu yıldan itibaren İç ve Batı Anadolu’nun hizmetine sunulmuştur. Şirket merkezini Ankara’da Ostim’e taşıyarak Başkent’te çalışmaya başlamıştır.

Okul kışla yurt vb toplumsal alanlarda hijyen sorunu yıllardır sürekli yaşanmakta. Geliştirilen bu sistem ile lavabolarda sürekli sabun bulunması ve sabunlukların kırılmasının önüne geçildi.
Sistem de 20 litre özel depo öğrencilerin ulaşamayacağı yüksek bir yere montaj edilmekte, sonra sıhhi tesisat malzemesi ile sabun akıtma adaptörleri bağlanmaktadır. Sistem de paslanacak malzeme yer almadığından, kapalı bir sistem olduğundan tuvaletler ve lavabolar hortum ile yıkanarak temizlenebilmektedir.

Sistem TPE tarafından tescilli olup Ankara ve tüm Türkiye ye kullanıma sunulmuştur.
Sistem yatılı okulların banyolarında şampuan için de idealdir. Sistem bazı illerde okulların tadilat projelerinde yer almıştır. İlgili kişiler sistemi Milli Eğitim Bakanlığının okul yapımı projelerinde yer alamsını sağlamak için de girişimlerde bulunmaktadırlar.
Sistem Türk Silahlı Kuvvetlerinin de dikkatini çekmiş bazı birliklerin hizmetine sunulmuş olup NATO stok numarası alınmıştır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.