Alyagrup Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Alyagrup Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Yedpa Ticaret Merkez, Ataşehir, İstanbul
1,028 görüntüleme

ALYAGROUP (İSTANBUL/TÜRKİYE) mühendislik, proje yönetimi, tedarik ve hizmet şirketi olarak günümüzde dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren elektrik, mekanik, enstrümantasyon ve otomasyon ürün ve sistem imalatçılarını bir araya getirerek size tam bir paket olarak sunmaktadır. Aynı zamanda faaliyet alanımızda yeralan konulardaki uzun yıllara dayalı tecrübelerimiz kapsamında en gelişmiş teknolojik ürünlerin bazı mümessilliklerine sahibiz. Uzmanlık alanımızdaki Her Şeyi, Her Yere ve Her An tedarik edebiliriz.

Yüksek gerilim, alçak gerilim, motor kontrol merkezleri, güç faktörü düzeltme sistemleri, enstrümantasyon sistemleri, otomasyon ve kontrol sistemleri ve tüm diğer elektrik ve mekanik tamamlayıcı ürün, ekipman ve sistem ihtiyaçlarınızı karşılamak için elektrik, mekanik ve enstrüman ürün ve hizmetleri sağlıyoruz.

ALYAGROUP projenizin baştan sona sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlamak için ihtiyaç duyulan insanları ve hizmetleri bir araya getirmektedir.

Ekipman ihtiyacınıza bakarak bu ekipman türü için en uygun tedarikçilerin kimler olabileceğini belirlemekte ve ardından özel kriterlerinizi tamamen karşılayabilmelerini sağlamak için onlarla birlikte çalışıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki üretici ve satıcılardan yararlanabilmemiz, çok farklı standartlarda ekipman sağlayabilmemize olanak vermektedir. Taahhütümüz altındaki ekipmanları şartnamelere tam uyum ve zamanında sevkiyatlar ile temin ediyor ve tek bir tedarik kaynağıyla lojistik basitleştirme sunuyoruz. Ortamınız, güvenliğiniz, yedek parça bulunabilirliği ve ekipmanı tamir etmek için vasıflı teknisyenlerin yakınlık durumu gibi unsurları dikkate alırız. Ekipmanı özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliyoruz. Tüm ekipmanın kullanılan taşıma yöntemine uygun şekilde paketlenmesini temin ediyoruz. Çok sayıda taşıyıcı firmayla çalışmamız ekipmanınızın derhal ulaşmasını temin etmemizi sağlar. Dünyanın dört bir yanındaki imalatçıları tanımamız ve onlarla ilgili bilgi sahibi olmamız, nihayetinde size hem zaman hem de para tasarrufu sağlayacak şekilde verimliliğimizi artırır. Hizmetimizi ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebiliyoruz. Özel projenizin ihtiyaçlarına göre mühendislik, proje yönetimi, tedarik, keşif, muhasebe ve inşaat hizmetleri sağlayabiliriz.

ALYAGROUP ürün ve hizmet sağlamaktadır. En kaliteli ürünleri ve günümüzde uluslararası pazardaki en doğru, maliyet bilinçli, etkili ve zamanında hizmeti sağlamayı kendine ilke olarak belirlemiştir.

ALYAGROUP, IEC ve ANSI standartlarına sahip elektrik, mekanik, enstrümantasyon ve otomasyom ekipman üreten dünya liderlerini bir araya getirmektedir. Bu ekipmanı kurmak ve bakımını yaparak korumak için gerekli olacak tüm çevre ekipmanı tedarik edebilir ve özel uygulamanıza uyacak mühendislik ürünlerinin tamamını sağlayabiliriz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.