Anadolu Çelik Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Anadolu Çelik Eşya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi, Melikgazi
887 görüntüleme

Anadolu Çelik Eşya A.Ş1972 yılında Kayseri’de kuruldu.
Her gün onlarca çalışanımızla müşterilerimizin büro mobilyalarından bekledikleri memnuniyeti artırmak için çalışmaktayız. Ürünlerimiz dünya çapında birçok ülkede satılmaktadır. Pazara hitap eden ürün çeşidimiz ve bunu yanında sayısız malzeme tüketicinin ihtiyaçlarını en mükemmel şekilde karşılamaktadır. Pazara örnek bir lojistik destek sağlamaktadır.

Ürünlerimiz ilk taslaktan seri imalata kadar çeşitli denetim aşamalarından geçer. Kalite kontrolü,kalifiye elemanlar ve modern ölçü aletleri ile yüksek kalite standartlarının temelini oluşturur. İtina ile korunan yurt içi ve yurt dışı tüm ticari ilişkilerimizin arkasında profesyonel bir satış departmanı bulunmaktadır.

Bu sebepten; tüm çalışanlarımız yoğun bir şekilde teorik ve uygulamalı olmak üzere eğitimden geçer.

Kalite Politikamız;

ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş. olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektöründe öncü ve lider olmaktır.Hedefimiz;yurt dışı ve içinde müşteri güvenini artırmak ve dünya markası olmaktır.Markamızın tüm ürünlerinde, kalite ve standardı yüksek malzemeler kullanılmaktadır.İhracat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş. içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk bilinciyle insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.

Hedefimiz;

İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz.Müşteri memnuniyetini esas alan ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş., müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir.Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte Toplam Kalite Yönetimini benimsemektedir.

ANADOLU ÇELİK EŞYA A.Ş., yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz;Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Vizyonumuz;Kurulduğumuzdan itibaren kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları, sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha yeni ve tam zamanında sunmak,birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.