+90 543 4941509

Şefkat Mahallesi, Kızlarpınarı Cd. No:4, 06300 Keçiören Ankara, TürkiyeAnkacar Oto kiralama kurulduğu günden itibaren kişiye saygı, hoşgörü ve müşteri isteklerinin tamamını karşılama ilkelerine dayanarak hizmet sektörüne girmiştir.

Ankacar Oto kiralama kurumsal araç kiralama, şöförlü araç kiralama, günlük araç kiralama isteklerinizi alarak size en uygun aracı sunmaktadır. Ankacar Oto kiralama Araçların periyodik bakımları aksatılmadan yapılarak siz müşterilerimizin güvenliğini her zaman ön planda tutmaktadır.

Ankara Oto Kiralama sektörüne girdiğimiz günden itibaren sürekli yenilen ve değişen Ankacar Oto Kiralama Araçlarımız ile size kesintisiz hizmet vermeyi hedefeliyoruz.

Ankacar Oto kiralama firması tecrübeli ekibi ile hizmet kalitesini artırmayı hedeflemiş ve şirket içerisinde kullanmış olduğu sistemler sayesinde araçlarının takibini, beklenmedik durumlarda araçlara uzaktan müdahale edebilmek üzere tasarlanmıştır.

Ankara araç kiralama firması olarak müşterilerimize tek günlük araç kiralama, aylık araç kiralama, haftalık araç kiralama, yıllık araç kiralama ve filo araç kiralama yapmalarını kolaylaştırmak için fiyatlarımızı ve araç kiralama koşullarımızı müşterilerimize göre ayarlıyoruz…Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 543 4941509
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 349 km
AdresŞefkat Mahallesi, Kızlarpınarı Cd. No:4, 06300 Keçiören Ankara, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.