Ankara Shuttle
trende

Ankara Shuttle

Yaşamkent, 3158. Cd. No:17, 06810 Yenimahalle/Ankara, Türkiye
430 görüntüleme

Shuttle Ankara, kişiler ve kurumlar için şehir içi ve şehirler arası ulaşım ihtiyaçlarını, en kolay, en ekonomik, en güvenli şekilde sağlayan “Kişisel Ulaşım Asistanıdır.”

Shuttle Ankara, Ankara’da konforlu ve güvenli ulaşımı herkes için ulaşılabilir kılmak amacı ile yola çıktı. Firmamız başlıca Ankara hava limanı Mercedes Vito transfer hizmetleri, Ankara şoförlü Vip Mercedes Vito kiralama hizmetleri ile Ankara şehir içi ve Ankara şehirler arası Vip yolcu taşıma faaliyetleri vermektedir. .

Shuttle Ankara, Ankara hava limanı transferlerini Turizm acentası sıfatıyla, Ankara şehirler arası Mercedes Vito transferini Ulaştırma bakanlığının sağladığı D2 Şehirler arası tarifesiz yolcu taşımacılığı belgesiyle yasal olarak yürütmektedir. Yasal sorumluluklarını yerine getiren firmamız ankara shuttle hizmetlerinde müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Shuttle Ankara, gelenekselden gelen tecrübesini, dijital dünyanın gücü ile birleştiriyor. Herkes için ulaşılabilir “Kişisel Ulaşım Asistanı”.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.