+90 530 2098116

Altıntop Mah. Lise Cad. Urhan Apt. No:14/C Merkezefendi DENİZLİ TÜRKİYEProfesyonel ekibimiz ve Tecrübemizle CN Ansa Travel olarak her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti, en uygun şartlarda müşterilerimize sağlamakla beraber sektörde, farklılıklar yaratarak işbirliği içinde bulunduğumuz firmalar ile uzun vadeli ve güvenli hizmet vermektir.

CN Ansa Travel A sınıfı seyahat acentası olup, Kültür ve Turizm Bakanlığı işletme belgesine sahiptir. Bakanlığa bağlı olarak faaliyet göstermektedir.

CN Ansa Travel; donanımlı bir hizmet anlayışına sahip yöneticileri ve çalışanlarıyla, çağımızın vazgeçilmez bir enstrumanı olan inovasyon rehberliğinde sürekli gelişerek, farklı projelerle güvenli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Müşterilerine kaliteli hizmet vermek, müşteri ve çalışan memnuniyetini sağlamak bizim için en temel öğelerden biridir. Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, konjonktürel değişmelere ani çözümler üreterek; müşterilerimize her zaman üstün hizmeti, profesyonel takım ruhu içerisinde sunmaktadır.

Turizmin getirdiği her alanda hizmet vermekteyiz. Uçak bileti, otel rezervasyonları, yurt içi ve yurt dışı kültür gezileri, vize işlemleri, tatil paketleri, hac ve umre hizmetleri şirket motivasyon turları düzenlemekteyiz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URL Ziyaret Et
Telefon +90 530 2098116
Facebook Ziyaret Et
Instagram Ziyaret Et
YouTube Ziyaret Et
Ülke Turkey
Bölge/Eyalet Denizli
Mesafe: 359 km
Adres Altıntop Mah. Lise Cad. Urhan Apt. No:14/C Merkezefendi DENİZLİ TÜRKİYE
Sektör ,
Anahtar Kelimeler             
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.