+90 531 9432727

Gençlik Mah. Fevziçakmak Cad. AntalyaHizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini esas alan Antalya Arma Rent A Car sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün genişleyen araç filomuzla sizlere hizmet sunmaktadır. Her şeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, her şey dahil ücretlerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sizlerde bize olan güveninizi Antalya Rent A Car firmasini seçerek bugünlere gelmemizde büyük destekçimiz oldunuz, bunu bilinci ile bu teveccühünüze layik olmak için kalitemizden ve hizmetimizden ödün vermeden sizlere en ekonomik araç kiralama hizmetini vermekteyiz.

Antalya Arma Rent A Car’ın geniş araç filosundan bütçenize uygun günlük, haftalık ve aylık olarak araç kiralayabilirsiniz. Araç filosunu müşteri memnuniyetini esas alarak hazırlayan Antalya Arma Rent A Car dizel araçların sayısını yüksek tutarak müşterilimize yakıt konusunda da tasarruf sağlamayı amaçlamıştır.

İnternet üzerinden yada telefonla yapacağınız araç kiralama istekleriniz; evinize, konaklama otelinize, şirketinize teslim edilir ve aynı şekilde geri alınır.

Firmamizdan ekonomik araç, lüks araç, VIP araç veya soförlü araç kiralama hizmeti almanız mümkündür. Antalya oto kiralama firmaları arasında kendini ispatlayarak bugünlere gelen firmamız kendi öz sermayesi ile araçlarını temin etmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 531 9432727
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 483 km
AdresGençlik Mah. Fevziçakmak Cad. Antalya
Sektör
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.