Antalya Çiçekçilik

Antalya Çiçekçilik

Cumhuriyet Mh., 653. Sokak, 07980 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
1,085 görüntüleme

Çiçekçilikte Kaliteli ve Kurumsal Çözümler;
Antalya Çiçek 05.03.1983 tarihinde Atatürk Cad. 1250 Sokak. No:3 adresinde çiçekçilik sektörüne Kadir Gökmen öncülüğünde ilk adımını atmıştır.

Antalya Çiçek, 30 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor.

Antalya Çiçek Şirketi olarak 1983’ten beri çiçek sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır.

Antalya Çiçek online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır. Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir.

Antalya’nın her bölgesine hızlı çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Çiçek Sepetileri kategorilerimizden sevgiliye çiçekler,anneye çiçekler, doğum günü çiçekleri gönderimi artık çok kolay!

Antalya Çiçek sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız.

Antalya Çiçek size en iyisini sunacaktır. Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Çiçek gönderimlerinizin yanı sıra sitemiz bünyesinde bulunan Çikolata,Pasta ve Oyuncak çeşitlerimiz ile farklı gönderimler yapma imkanına sahipsiniz.Sizler ve sevdikleriniz için güncel tüm yenikleri hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor.

Antalya Çiçek, “İnteflora Bütün Dünya’ya Çiçek Dağıtımı Ağı”nın üyesi olarak, Dünya üzerinde, 186 ülkeye ve Türkiye’nin tüm illerine çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun çiçeklerinizi güvenilir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Antalya Çiçek Siparişi olarak sattığımız ürünleri kalite standartlarının üzerinde hazırlamaya 1.derecede önem vermekteyiz. Antalya ili için verdiğiniz her çiçek siparişi kendi atölyemizde çiçek uzman çiçek ustaları tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Sipariş ettiğiniz her çiçek en ince ayrıntısına kadar kalite kontrolünden geçmekte %100 onay almadan sevkiyatı yapılmamaktadır.

Saygılarımızla

Antalya Çiçek


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.