Antalya Health

Antalya Health

Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. 51 D, 07160 Muratpaşa Antalya, Türkiye
458 görüntüleme

Antalya Health, 2006 yılından bu yana hastaların ve yakınlarının beklentilerini ve ihtiyaçlarını her noktada tam olarak karşılama ilkesini benimseyerek hizmet vermektedir. Uzman doktorlar ve turizm profesyonelleri ile ortaklaşa kurulmuştur.

Antalya Health, 30 yılı aşkın tecrübesi ile uzman doktorların, hastaların ve yakınlarının sağlık turizmi alanında fark yaratacak uygulamaları ile beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için hayata geçirilmiş, kurumsal ve güvenilir bir yapıdır.

Antalya Health’in amacı, sağlık sektöründeki profesyonel bir organizasyon aracılığıyla hastaların ve yakınlarının seyahatlerinde sorunsuz ve en ekonomik ve güvenilir bir şekilde tedavi amacıyla en kaliteli hizmeti almalarını sağlamaktır.

Profesyonel, dinamik ve tecrübeli ekibi ile Antalya Health, tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı ve uluslararası kalite standartlarını karşılayan ve her biri Türkiye’nin önde gelen hastaneleri, tıp merkezleri ve doktorları ile anlaşmalı hizmet veren bir hizmet yapısı sunmaktadır.

Antalya Health, karşıladığı profesyonel sağlık hizmetlerinin yanı sıra 20 yıllık uluslararası turizm tecrübesi ile hastaların ve yakınlarının tüm ulaşım, konaklama, transfer, tercüman ve sağlık danışmanı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.