Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hiz. Tic. Ltd. Şti.

Ümraniye, İstanbul, Türkiye

• ADK Danışmanlık, olası tüm olumsuz sonuçları ve masrafları üstlenir. Böylece asla zarar etmezsiniz.

Araç Değer Kaybı

Hiçbir trafik kazası “Geliyorum” demez; ancak sonrasında yaşanacak süreci öngörmeniz ve mağduriyetinizi gidermeniz mümkündür.

Trafik kazaları maddi manevi zararlarının yanı sıra, motorlu araçların ikinci el piyasa değerinde düşüşe neden olur. Araçların istenilen şekilde onarılmış olması, değer kaybını engellemez ve araç sahiplerinde ekonomik kayba neden olur. Ne kadar iyi onarılmış olursa olsun, bir aracın tamir görüp görmediği ufacık bir kontrolde bile ortaya çıkmaktadır.

Sonuç olarak trafik kazaları araçların değerini, eskiye dönülmez bir hale getirmektedir. Onarım görmemiş bir araç ile ufak da olsa bir kazaya karışmış ve onarılmış olan bir araç ile fiyat bazında bir fark olmaması mümkün değildir.

Peki biz ne yapıyoruz?

Öncelikle aracınızın değer kaybını bizzat tespit ediyoruz. Kara araçları alanında faaliyet gösteren sigorta eksperleri ve trafik kazalarına bağlı tazminat talepleri konusunda uzmanlaşmış avukatlar ile birlikte çalışıyoruz ve bu danışmanlık süreci boyunca sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz!
• ADK Danışmanlık, sizden hiçbir ücret ve masraf talep etmediğinden işin hızlı ve en doğru şekilde sonuçlanmasını en az sizin kadar ister.

• ADK Danışmanlık, Türkiye’de trafik kazaları ve değer kaybı alanında yıllarca emek vermiş uzman isimlerle çalışır. Bu sayede doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşır.

• ADK Danışmanlık, araç değer kaybı ile ilgili Türkiye’de profesyonel hizmet veren ilk ve en güvenilir danışmanlık şirketidir.

• Haklarınız sözleşme ile güvence alınır, sabit adres sahibidir, köklü bir geçmişe sahiptir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.