Arbesan Beton Santrali ve Beton Pompası Yedek Parçaları
tren

Arbesan Beton Santrali ve Beton Pompası Yedek Parçaları

Serhat, 1480. Sk. No:31, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara, Türkiye
325 görüntüleme

Beton Santrali Yedek Parçaları
İmalatını yapmış olduğumuz beton santraline ait her türlü parçanın yedek parçaları her zaman stoklarımızda mevcut bulunmaktadır. Çimento silosu ekipmanları, konveyör bant ekipmanları, karıştırıcı yedek parçaları, tamir takımları, aşınma grupları ve diğer yedek parçaların imalatını, ithalatını ve bu yedek parçaların yurtiçine ve yurtdışına satışını yapmaktayız. Müşteri istek ve ihtiyacına bağlı olarak da servis elemanlarımız bu parçaların takılması gerektiğinde gönderilmektedir.

Beton Pompası Yedek Parçaları
Türkiye’de kullanılan birçok beton pompasına ait yedek parçalarının imalatı ve satışı firmamız tarafından yapılmakta ve sürekli olarak stoklarımızda mevcut bulunmaktadır. Beton pompasında kullanılan beton borusu, kelepçe, conta, temizleme topundan, s-valf ve yatakları, aşınma plakaları, sevk silindirleri ve ana silindirleri ve diğer hidrolik parçalar firmamız tarafından yurtiçi ve yurtdışına gönderilmektedir. Müşteri istek ve ihtiyacına bağlı olarak da servis elemanlarımız bu parçaların takılması gerektiğinde gönderilmektedir.

Transmikser Yedek Parçaları
Transmikserlere ait yedek parçaların imalatı ve satışı firmamız tarafından yapılmakta ve sürekli olarak stoklarımızda mevcut olarak bulunmaktadır. Transmikserde kullanılan redüktörden mikser makarasına, oluk krikosundan su pompasına kadar birçok yedek parçası yurtiçi ve yurtdışına gönderilmektedir. Müşteri istek ve ihtiyacına bağlı olarak da servis elemanlarımız bu parçaların takılması gerektiğinde gönderilmektedir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.