Areas Asansör

Areas Asansör

İvedik OSB 1354. Cad. 1387. Sok. No:3 İvogSan Yenimahalle / Ankara
679 görüntüleme

45 yıllık yerli ve yabancı ürün tecrübesi ve 30 yıla yaklaşan sektör tecrübesiyle müşterilerimize asansör ve yürüyen merdiven gibi ciddi ve önemli bir konuda hizmet vermekteyiz.
Mustafa Ağar tarafından 1984 yılında İstanbul’da kurulan MYA Asansör ve Yürüyen Merdiven Ticaret günün şartlarına bağlı olarak her geçen gün gelişen ticaret hacmi ve genişleyen müşteri portföyü nedeniyle 2000 yılında Ankara’da da, Areas Aras Asansör Yürüyen Merdiven Elektronik Sanayii Ticaret LTD. ŞTİ. olarak asansör ve yürüyen merdiven, yürüyen yol gibi ürün gruplarında imalat, montaj, satış sonrası teknik servis, bakım&onarım ve her markaya ait yedek parça temin hizmetlerini dünyaca ünlü güçlü çözüm ortakları ile beraber Türkiye’de ve Avrupa’da hala devam ettirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün ve tecrübeli işçilik politikasını ön planda tutarak ticari faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, müşteri memnuniyetine titizlikle önem vermektedir. Areas olarak tüm ürünlerimizin kurulum, servis ve bakım hizmetlerini icra edeceğimiz zaman bulunduğumuz ülkedeki her türlü yasal mevzuat ve yönetmeliklere uyarak, çalışanlarımızın da iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimlerini almalarını sağlar ve sertifikalandırırız.

Yapılacak iş sürecinde can ve mal güvenliğini ön planda tutarak titizlikle hizmetlerimizi sürdürürüz böylece müşterilerimizin ve çalışanlarımızın yasal çıkarlarını korumuş oluruz.

Tüm asansör ve yürüyen merdiven imalatlarımız yerinde imal edildiğinden, ürünlerimizde kullanmayı tercih ettiğimiz tüm malzemelerin kalitesi şirketimizin sektördeki prestij ve son kullanıcılarımızın can ve mal güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle dünya çapında kaliteli asansör ve yürüyen merdiven ürünleri imal eden ve profesyonel olan kaliteli firmalarla çalışmayı prensip haline getiren şirketimiz, müşterilerinin bir gün asla mağdur olmasını istemez bu nedenle kaliteli işçilik prosedürlerimizi her zaman yenileyerek ve farklı kültürlerle çalışmış olmanın verdiği tecrübe ile ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ
İyi niyet ve güvenilirlikle müşteri ilişkilerimizi sürdürürüz.
Üstlendiğimiz tüm projeleri ve yapacağımız tüm taahhütleri eksiksiz üretiriz.
Şeffaf, anlaşılır, yasalara, standartlara ve usulüne uygun düzenlenmiş sözleşmelerle hizmet veririz.
Şirketimizin kalite politikasına ve iş prosedürlerine uygun çalışırız.
Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği için gerekli olan bilgi ve eğitimi almalarını sağlarız.
Çalışanlarımızın mesleki ve teknik eğitimine özen gösterir, teknik donanımlarını en üst seviye kullanırız.
Ticari faaliyetlerini sürdürdüğümüz ülkedeki yasal mevzuat, standart ve yönetmeliklere uyarız


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.