Argos Bursa Köpek Eğitim Merkezi

Argos Bursa Köpek Eğitim Merkezi

Selçukbey Mh., 7. Yazıcı Sokak (Yazıcı Sk.) 2-8, 16000 Bursa/Bursa, Türkiye
1,003 görüntüleme

Köpek Eğitmeni ve Psikoloji Uzmanı ERDAL CİVAROĞLU Aydın doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın ve Ankara da üniversiteyi Konya da Selçuk üniversitesinde tamamladı.

Köpek eğitimi ve köpekli sporlara lise yıllarından itibaren merak sarmış üniversite yıllarında dewam ettirmiş 2008 yılından itibaren Alman Çoban Köpekleri Irk ve Spor Derneği ile çalışmalara başlamışır.

Çok sayıda yetiştirdiği köpeği ile uluslararası sınav yönetmelikleri doğrultusunda sınavlara girmiş ve başarılı olmuştur.

2010 -2011 yılları arasında Ankara’da yine çalıştığı özel bir çiftlikte Türkiye Emniyet teşkilatı ve çeşitli büro amirliklerinde istihdam edilmek üzere çok sayıda çeşitli branşlar da köpek yetiştirip teminini sağlamıştır.

2011 yılında yine KİF e bağlı olarak faaliyet gösteren Doberman Irk Derneği ile çalışmalarını arttırmıştır.

2012 yılı yaz sonundan itibaren Konya sille yolu üzerindeki Argos Köpek Eğitimi kurucusu olarak faaliyetlerine devam etmekte. Her gün yeni bir yenilik politikasıyla köpekli sporlara meraklı olan bireyleri yetiştirmeye devam etmektedir.

2015 yılı başından itibaren Bursa da ikamet etmekte olup bundan sonraki çalışmalarını burada sürdürmek istemekteyiz. Yaklaşık 14 yıllık köpekli sporlar geçmişi boyunca bugüne kadar 1000″ nin üzerinde köpekle çalışmış ve bu rakamı 5000 olarak hedeflemektedir.

KURUMSAL

Von Argos 2012 yılın da kurulan bir ‘ERDAL CİVAROĞLU Köpek Eğitim Hizmetleri” kuruluşudur. Felsefe olarak modern eğitim tekniklerini benimseyen, uluslararası seminer ve work-shoplar ile sürekli kendini yenileyen Von ARGOS, köpek eğitimi sektöründe ‘Davraniş Terapileri’ ile sektörün öncüsü olma yolunda ülkemizde hatırı sayılır bir müşteri portföyü oluşturmuştur. Üretim felsefesi yurt içi ve yurt dışında doğru seleksiyonu takip ederek displazi problemi olmayan, anatomik olarak doğru hatları taşıyan ve karakter olarak geleneksel sınavları (schutzhund) vermeye hazır, güçlü yavrular üretmeyi ilke edinmiştir. Sayısız öğrenciyi sektore kazandıran ERDAL CİVAROĞLU doğru tekniklerin ve pozitif motivasyonun değerini kanıtlamış aynı zamanda ARGOS Team’in kurulması ile birlikte köpekli sporlarda sinerji, takım calışması ve sorumluluk bilincinin ne kadar önemli olduğunu kanıtlanmıştır

MİSYONUMUZ

ARGOS KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ olarak kendimize öncelikle belirlediğimiz hedeflerimiz arasında

ülkemizde köpek sevgisini ve köpekli sporlara olan ilginin artmasını sağlamaktır. Bu hedeflerimizin yanı sıra köpeğiyle spor yapabilecek genç bireyleri yetiştirip onları bu sporu sevdirmek ayrıca siz değerli köpek sahiplerini can dostunuzu kendinizin kontrol edebileceği ve hayatınızı kolaylaştırabileceği kadar en az bir eğitmen kadar bilgi ve beceri sahibi edindirmektir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.