+90 212 886 59 61

Hadımköy, Abdül Ezel Paşa Cd., 34555 Arnavutköy/İstanbul, TürkiyeARSAŞ Gayrimenkul Danışmanlığı olarak, müşterilerimize istekleri doğrultusunda yüksek standartlarda ki çalışma olanaklarımızla yatırıma en uygun yerleri expertiz hizmeti ile temin etmekteyiz.

12 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetlerde büyük küçük yatırımcı ayırımı yapmadan, her bireye veya şirkete bütçelerine göre en iyi prim yapacak gayrimenkulleri bilgi birikimimiz ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile sunmaktayız.

Günümüzde İstanbul’un en iyi prim yapan bölgelerinde müşterilerilerimize alternatifler sunuyoruz. Özellikle Arnavutköy Hadımköy, Yassıören, Boyalık, Baklalı,Dursunköy, Deliklikaya, Sazlıbosna, Nakkaş,Çilingir, Yeniköy, Karaburun, Balaban, Tayakadın,Çatalca, Kestanelik,Çanakça,İzzettin, bölgelerinde her kesime hitap edecek satılık kiralık ARSA, ARAZİ, TARLA, FABRİKA, DEPO, İŞYERİ, KONUT, MÜSTAKİL BİNA pörtföyümüzle hem alıcıyı hem de satıcıyı en rahat biçimde buluşturmak temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 886 59 61
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 34 km
AdresHadımköy, Abdül Ezel Paşa Cd., 34555 Arnavutköy/İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.