+90 232 7663131

Kalabak Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Blv. No:625, 35430 Urla İzmir, TürkiyePrefabrik havuz yapımında lider firma.

Vizyonumuz
Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.

Mükemmellik
Kalite standartlarında ve yönetimsel öngörülerle en son gelişmeler takip edilerek daima yüksek kalite sağlanmaktadır. ART GRUP , standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. ART GRUP ın , ISO tarafından da uygun bulunmuş şirket içi sistemleri arasında ISO 9001:… Kalite Yönetim Sistemi, bulunmaktadır.
Mimari tasarımından, işletmecilik aşamasına, ART GRUP, tüm detayları titizlikle inceler ve gerekli kurallara uyar. Detaylı denetim süreçleri sayesinde planlanan işlerin konseptine aykırılık oluşmaz.

Yenilik
ART GRUP, esas sözleşmesinde tanımlanan ana faaliyet konularını devam ettirebilmek ve hep bir adım önde olabilmek için personelin eğitimi dahil her türlü alternatifi araştırır.

Hız
Sistemsel sorunları bertaraf etmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun vadeli hedeflerine ulaşabilmek amacıyla gerekli yatırımları yapmaktan kaçınmaz.

Güvenlik
“Sistemden veya planlamadan kaynaklanabilecek” her türlü kazaya karşı gerekli önlemleri zamanında almak ART GRUP, politikası için hem bir hedef hem de başarı kriteridir.
Tüm iş süreçlerimiz ve kurumsal anlayışımız çerçevesinde, müşteri memnuniyetini hedef alarak tedarikçi ve alt yüklenicilerimizle ilişkilerimizi geliştirerek ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak kalite politikamızdır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 7663131
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 348 km
AdresKalabak Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Blv. No:625, 35430 Urla İzmir, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.