+90 312 473 36 72

Hilal Mah. Rabindranath Tagore Cad. 46/3 Yıldız Çankaya 06690 AnkaraTelsiz Frekans Tahsis işlemleri T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Bölge Müdürlükleri’nce yapılmaktadır. Ancak bahsi geçen kurumdan frekans tahsisi yaptırmış OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti) sunan organizasyonlar bu altyapıları isteyen Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, Güvenlik Şirketlerine, Özel Şirketlere, Toplu Taşıma Firmalarına, Otobüs şirketlerine ve benzeri ihtiyaç duyan tüm şirketlere hızlı, ekonomik ve profesyonel olarak istenilen sürelerde sunmaktadır.

Tekrarlayıcı Telsiz Sistemi, frekans spektrumunun verimli kullanımı ve kullanıcıya bir çok yeni özellik sağlamak amacıyla geliştirilmiş, temel olarak geniş alanda telsiz haberleşmesini sağlayan bir sistemdir.

Normal şartlarda düz bir alanda iki klasik el telsizinin görüşme mesafesi şehir içerisinde 1-2 km. olduğundan, bu alanı genişletmek İçin tekrarlayıcı telsize ihtiyaç duyulmaktadır.

Trunk Telsiz Sitemi ile kullanıcıya Tekrarlayıcı Telsiz satın almaksızın sadece El, Araç veya Sabit Merkez Telsizleri ile şehir İçerisinde rahat görüşme yapabilme imkanı sunulmaktadır.

Trunk Telsiz Sistemi; belirli sayıdaki kanalın birçok kullanıcı grubu tarafından ortak bir şekilde paylaşılması esasına dayanır. Kanal tahsisi, sistem bilgisayarı tarafından otomatik olarak yapıldığından kullanıcıların kanal seçmeleri söz konusu değildir Kanallar dolu iken yapılan kanal istekleri, öncelik sırasına göre sıraya alındığından kullanıcıların yeniden görüşme talebinde bulunmalarına da gerek yoktur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 473 36 72
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 353 km
AdresHilal Mah. Rabindranath Tagore Cad. 46/3 Yıldız Çankaya 06690 Ankara
Sektör
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.